Skocz do zawartości
Forum

Zakwaszenie organizmu


Gość Edtka

Rekomendowane odpowiedzi

Zakwaszony organizm to organizm pełen toksyn, więc niezbędne jest jego oczyszczenie. Proces oczyszczania organizmu na pewno wymaga czasu i pewnego rygoru dietetycznego. Trudno się oczyścić, kiedy je się w pośpiechu i to produkty wysoko przetworzone, smażone albo w proszku. Okres letni jest dobrym czasem na oczyszczanie organizmu, ponieważ wtedy mamy dostępnych dużo świeżych warzyw i owoców. Ja od czasu do czasu robię sobie taką detoks i czuję się potem naprawdę lepiej, a cera też jest ładniejsza. W tym czasie stosuję również Proszek zasadowy Langsteiner, aby dostarczyć organizmowi wiele mikroelementów wspomagających proces oczyszczania, jak miedź, cynk czy potas.

Odnośnik do komentarza

Najszybciej odkwasza organizm ocet jabłkowy pod warunkiem, że jest bez chemii i niepasteryzowany. Korzystałam z octu jabłkowego Ojca Mateusza, który doprowadził mój organizm do równowagi. Nie mam teraz żadnych kłopotów z trawieniem i nadciśnieniem.

Odnośnik do komentarza
Gość Rimolka

no ja bym w coś takiego nie inwestowała jednak. Mi smakują soki Nuja i to wlaśnie nimi robiłam detoks organizmu przed odchudzaniem. i kompletnie głodna nie łaziłam. bardzo zadowolona jestem z tego oczyszczania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...