Skocz do zawartości
Forum

Senność i brak sensu w życiu po dopalaczach


Gość sfesd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość łajsiti

Witam, mam problem z psychiką, jakiś tydzień przed zakończeniem roku szkolnego paliłem dopalacze (nie wiem jakie, nie były moje), spaliłem ich bardzo mało (1 lufka na 2 osoby) w dzień i chyba 2 dni później. Minęło już dużo czasu, a ja cały czas czuję się jak na lekkiej fazie, moja świadomość dziwnie się zmieniła, czasami nic mi się nie chce, cały czas bym spał, nieraz chce mi się już płakać, bo boję się, że moja świadomość nigdy nie wróci do normy. Czas mija mi dziwnie szybko. Nic nie ma dla mnie teraz sensu, brak sensu życia, nie wiem jak to określić. Pomóżcie mi, proszę, boję się, że to nigdy nie minie. :(

Czasami już myślę o samobójstwie.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z psychiką, jakiś tydzień przed zakończeniem roku szkolnego paliłem dopalacze (nie wiem jakie, nie były moje), spaliłem ich bardzo mało (1 lufka na 2 osoby) w dzień i chyba 2 dni później. Minęło już dużo czasu, a ja cały czas czuję się jak na lekkiej fazie, moja świadomość dziwnie się zmieniła, czasami nic mi się nie chce, cały czas bym spał, nieraz chce mi się już płakać, bo boję się, że moja świadomość nigdy nie wróci do normy. Czas mija mi dziwnie szybko. Nic nie ma dla mnie teraz sensu, brak sensu życia, nie wiem jak to określić. Pomóżcie mi, proszę, boję się, że to nigdy nie minie. :(
Nie wiem czy długo tak wytrzymam, czasem już myślę o samobójstwie. ;/

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Niestety nie da się przewidzieć do końca skutków działania dopalaczy - ich skład bardzo często się zmienia, po to by obejść prawo antynarkotykowe.
Radziłabym Ci na początku iść do lekarza pierwszego kontaktu i wykonać podstawowe badania. Jeśli ich wyniki będą w normie wskazana byłaby wizyta u psychologa.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Powiem ci ze to moze byc reakcja organizmu jesli naprawde duzo tego wypaliles moze teraz twoj organizm tak reagowac poniewaz brakujemu tej chemi :) tez kiedys bylam mloda i sie wszytskiego probowalo tez teraz mam problem i nie potrafie tego wytlumaczyc a tabletki na uspokojenie nie pomogly ale staram sie niemyslec o tym co sie dzieje czasem sie udaje ale czesto te dziwne uczucie wraca Mowie bylo sie mloda i glupia nadal jestem mloda ale moze nie taka glupia jak keidys teraz to sie po prostu boje ze cos sie ze mna dzieje nie tak tylko chodze po lekarzach a zaden nie pomaga

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj o dziwo się poprawiło. Wróciła chęć do życia, wszystko mi się chce, ale świadomość nadal jest trochę zmieniona. Nie wiem jak to dokładnie opisać, ale wszystko jest jakby mniej realne. W niektórych momentach może to i dobrze...

Odnośnik do komentarza

Na szczęście dzisiaj się trochę poprawiło. Wszystko mi się normalnie chce, nie chce mi się spać, ale świadomość nadal jest inna, jakby mniej realna, cieżko to opisać. Wiem, że robiłem głupoty jarając dopalacze... nie wiedziałem, że mogę spowodować, aż taki uraz psychiczny. Myślałem, że faza zejdzie i po wszystkim. Teraz już wiem, że nigdy więcej tego syfu nie ruszę, szkoda marnować życia. Mam nadzieje, że już nie zmarnowałem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...