Forum Zdrowie

Wodnista biegunka

lukaszzzzz

lukaszzzzz

Witam mam 18 lat moim problemem jest od rana biegunka wodnista ,pisząc wodnista mam na myśli to, że mam biegunkę a zaraz po tym leci woda poprsoru co z tym zrobić co wziąść?
iść do lekarza czy jak??? czym może to być spowodowane???

--

Tekst linka

89690 lukaszzzzz Mężczyzna, 23 lata, Siedlce

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mgmg

~mgmg

Biegunka jak biegunka. Zatrucie pokarmowe lub zakażenie wirusowe. Weź coś na biegunkę, pij dużo niegazowanych, niesłodkich płynów.

~drtbrdt

~drtbrdt

Wejdź w link ze swojego podpisu i ogarnij ostatniego posta.

~Elllena

~Elllena

kup sobie stoperan albo smectę. Do tego lekkostrawna dieta i dużo płynów. Jak nie przejdzie to do lekarza

~miśka30

~miśka30

ważne żeby w takiej sytuacji nie dopuścić do odwodnienia, ja stosuję orsalit dla dorosłych, skutecznie uzupełnia poziom utraconych elektrolitów, do tego oczywiście lekka dieta i dużo picia

Ayaka23

Ayaka23

na biegunkę najlepsza jest smecta, bo leczy przyczynę a nie tylko hamuje objaw. W ten sposób z organizmu zostają wydalone szkodliwe wirusy bądź bakterie, a przy okazji błona śluzowa przewodu pokarmowego jest chroniona.

27922 ayaka23 Kobieta, 38 lat, Radom
~neptunka

~neptunka

Przede wszystkim pamiętaj, żeby dużo pić, w ten sposób przynajmniej się nie odwodnisz. Poczytaj sobie na necie o biegunce i co np najlepiej jeść, żeby zatrzymać biegunkę. Z autopsji wiem, że pomaga czekolada i pepsi :D Na stronce zapytajsiefarmaceuty jest artykuł też o biegunce o lekach na nia itp. A jeśli Ci nie przejdzie za dwa dni to koniecznie do lekarza.

~Wodniś

~Wodniś

Rzeczywiście najlepiej pić dużo wody i jeść dużo warzyw, ale kto by się chciał tak męczyć? Ja na przykład lubię jeść mięso i tłuste rzeczy. Trzeba skorzystać ze współczesnej medycyny i wziąć lek przeciwpasożytniczy, które powodują biegunkę i zatwardzenie. Ja brałem Toxinext i się akurat nie zawiodłem ;))

~Pichaku

~Pichaku

Faktycznie, biegunkę mogą powodować pasożyty :2
Najlepiej jest wziąć Toxinext i mieć je wszystkie z głowy i nie martwić się, że coś nas pożera od środka ;pp

~maniutka123

~maniutka123

Na wyleczenie całkowicie dolegliwości jelitowych jak na przykład biegunka, zaparcia wzdęcia, a nie tylko chwilowego uśpienia objawów jest preparat intesta,nic już mi nie pomagało przy moich biegunkach, potem lekarka kazała mi sobie kupić preparat intesta, dzięki któremu całkowicie przeszły mi wszelkie paskudne dolegliwości. Po miesiącu stosowania, wszystko mi sie super uregulowało i w koncu nie narzekam na moje problemy :)

~MarcelinaTk

~MarcelinaTk

U mnie również doskonale sprawdził się maślan sody pod nazwą intesta. Moje dolegliowści związane z częstymi biegunkami się unormowały. Uniknęłam gastroskopii a już to nade mną wisiało

~pokos

~pokos

Smecta pomaga - i to nawet dosyć szybko. Najważniejsze jest używanie odpowiednich leków i szybka reakcja. Przecież taka wodnista biegunka może się skończyć dla waszego zdrowia naprawdę źle.

~mamte

~mamte

To samo. Smecta od razu. Nic złego się nie dzieje, ze zdrowiem wszystko w porządku. Trzeba po prostu pilnować podstaw i będzie dobrze. Bez żadnych cudownych metod. Zresztą - z domowymi metodami trzeba naprawdę bardzo, ale to bardzo uważać...