Skocz do zawartości
Forum

Wodnista biegunka


Rekomendowane odpowiedzi

Gość neptunka

Przede wszystkim pamiętaj, żeby dużo pić, w ten sposób przynajmniej się nie odwodnisz. Poczytaj sobie na necie o biegunce i co np najlepiej jeść, żeby zatrzymać biegunkę. Z autopsji wiem, że pomaga czekolada i pepsi :D Na stronce zapytajsiefarmaceuty jest artykuł też o biegunce o lekach na nia itp. A jeśli Ci nie przejdzie za dwa dni to koniecznie do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście najlepiej pić dużo wody i jeść dużo warzyw, ale kto by się chciał tak męczyć? Ja na przykład lubię jeść mięso i tłuste rzeczy. Trzeba skorzystać ze współczesnej medycyny i wziąć lek przeciwpasożytniczy, które powodują biegunkę i zatwardzenie. Ja brałem Toxinext i się akurat nie zawiodłem ;))

Odnośnik do komentarza

Pod większość przypadków rozwiązanie jest bardzo proste i pewnie większości znane - https://smectanabiegunke.pl/smecta-na-biegunke-jak-dziala-i-jak-chroni-organizm/ Ale wiadomo - wiele uzależnione jest od źródła problemu, możesz chodzić o poważniejszą chorobę. Jeśli Smecta by nie pomogła to warto konsultować się z lekarzem. U nas jak dotąd nie było takiej konieczności.

Odnośnik do komentarza
Gość maniutka123

Na wyleczenie całkowicie dolegliwości jelitowych jak na przykład biegunka, zaparcia wzdęcia, a nie tylko chwilowego uśpienia objawów jest preparat intesta,nic już mi nie pomagało przy moich biegunkach, potem lekarka kazała mi sobie kupić preparat intesta, dzięki któremu całkowicie przeszły mi wszelkie paskudne dolegliwości. Po miesiącu stosowania, wszystko mi sie super uregulowało i w koncu nie narzekam na moje problemy :)

Odnośnik do komentarza

To samo. Smecta od razu. Nic złego się nie dzieje, ze zdrowiem wszystko w porządku. Trzeba po prostu pilnować podstaw i będzie dobrze. Bez żadnych cudownych metod. Zresztą - z domowymi metodami trzeba naprawdę bardzo, ale to bardzo uważać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...