Forum Zdrowie

Ból skóry uda przy dotyku

~ssylwia27

~ssylwia27

mam problem odnosnie jednego miejsca na skórze uda chodzi o to , żejak je dotknę lub jak zakładam spodnieto skóra mnie w tym miejscu boli jest to dziwne bo nie uderzyłam sie nie mam wysypki ani zadnych sladów co to może być mam tak od 2 tygodni???

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lebiotka

~Lebiotka

a może naciągnełaś mięsień? mnie czasem tak boli ale to głównie po jakimś wysiłku, ćwiczeniach

~ssylwia27

~ssylwia27

nie nadciagnelam sciegna na pewno i nie ma zadnych sladów ze to uderzenie to tylko boli przy dotyku nawet przy glaskaniu dziwne...

Trick

Trick

Ja bym na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, najpierw do rodzinnego

91915 trick Kobieta, 35 lat, Mazowickie
~ssylwia27

~ssylwia27

I CO MI LEKARZ POWIE TERAZ SA TACY OLEWCZY PACJENT SIE NIE LICZY DLATEGO SZUKAM COS W NECIE MOZE KTOS COS WIE O TAKIM PRZYPADKU??

~Lebiotka

~Lebiotka

idź tam gdzie skierorwał Cię lekarz... nie pisz że są olewczy bo nie wszyscy tacy są.

Lek. Izabela Ławnicka

Lek. Izabela Ławnicka

Odpowiedź eksperta

Witam!
Najczęstszymi przyczynami opisanej przez Panią tkliwości są urazy oraz choroby zapalne. Ponadto może być to także wynik:
- miejscowej choroby skóry lub tkanek pod nią leżących,
- zmian chorobowych w okolicach,
- zaburzeń psychosomatycznych, co także jest dość częste!
W celu określenia konkretnej przyczyny objawów proszę skonsultować się z lekarzem, który podczas bezpośredniej wizyty zbierze wywiad, zbada Panią oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe.

87200 lek-izabela-lawnicka Kobieta, 31 lat, Lublin
~Mary81

~Mary81

Ja taki właśnie ból miałam przed rozwinięciem się półpaśca. Najpierw ból skóry, właśnie przy dotyku tak jakbym miała tam siniaki. Ponieważ było to w okolicach pasa i tylko po lewej str. domyśliłam się sama że to półpasiec. Ale jak się okazuje wcale nie musi być to w tym miejscu. Może był to każda część ciała.

~Tomeckii

~Tomeckii

Witam. Mam właśnie podobny dziwny ból obszarowy skóry przy kontakcie skóry z czymś (dotknięcie ręką, oparcie się o fotel, itp). Najpierw było to w dolnej części pleców po lewej stronie, a teraz dołączyła do tego górna część pleców również po lewej stronie. Jest to taki dziwny ból, takie nieprzyjemne uczucie które można porównać do dotykania skóry po dość długim opalaniu. Z tym że ja tych miejsc w ogóle nie opalałem. Nie ma też żadnych zmian skórnych.Nie mam pojęcia co to może być i czy może to być coś poważnego, czy czekać aby zobaczyć jak to dalej będzie?