Skocz do zawartości
Forum

Ból skóry uda przy dotyku


Gość ssylwia27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ssylwia27

mam problem odnosnie jednego miejsca na skórze uda chodzi o to , żejak je dotknę lub jak zakładam spodnieto skóra mnie w tym miejscu boli jest to dziwne bo nie uderzyłam sie nie mam wysypki ani zadnych sladów co to może być mam tak od 2 tygodni???

Odnośnik do komentarza

Witam!
Najczęstszymi przyczynami opisanej przez Panią tkliwości są urazy oraz choroby zapalne. Ponadto może być to także wynik:
- miejscowej choroby skóry lub tkanek pod nią leżących,
- zmian chorobowych w okolicach,
- zaburzeń psychosomatycznych, co także jest dość częste!
W celu określenia konkretnej przyczyny objawów proszę skonsultować się z lekarzem, który podczas bezpośredniej wizyty zbierze wywiad, zbada Panią oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe.

Odnośnik do komentarza

Ja taki właśnie ból miałam przed rozwinięciem się półpaśca. Najpierw ból skóry, właśnie przy dotyku tak jakbym miała tam siniaki. Ponieważ było to w okolicach pasa i tylko po lewej str. domyśliłam się sama że to półpasiec. Ale jak się okazuje wcale nie musi być to w tym miejscu. Może był to każda część ciała.

Odnośnik do komentarza
Gość Tomeckii

Witam. Mam właśnie podobny dziwny ból obszarowy skóry przy kontakcie skóry z czymś (dotknięcie ręką, oparcie się o fotel, itp). Najpierw było to w dolnej części pleców po lewej stronie, a teraz dołączyła do tego górna część pleców również po lewej stronie. Jest to taki dziwny ból, takie nieprzyjemne uczucie które można porównać do dotykania skóry po dość długim opalaniu. Z tym że ja tych miejsc w ogóle nie opalałem. Nie ma też żadnych zmian skórnych.Nie mam pojęcia co to może być i czy może to być coś poważnego, czy czekać aby zobaczyć jak to dalej będzie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...