Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy i uczucie bycia lekko pijanym


Gość Morfix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 20 lat i od roku (zaczęło się w maju ubiegłego roku), mam uczucie jakby był cały czas lekko pijany. Przeddzień feralnego dnia wypiłem z rodziną sporą ilość alkoholu, poszedłem spać, wstałem i czułem się normalnie, lecz nagle wieczorem gdy usiadłem do komputera, nagle zaczęło mi się kręcić w głowie i od tamtej pory mam uczucie jakbym był lekko pijany, nie byłem z tym jeszcze u lekarza, ani nie miałem robionych żadnych badań. Bardzo ciężko jest się skupić na czymś. Proszę pomóżcie!!

Odnośnik do komentarza
Gość Łukasz123456

Moje zdrowie zaczeły sie pogarszac od lata 2012r po ryzykownym kontakcie płciowym bez zabezpieczenia w lesie.od tego czasu zaczeły sie pojawiac różne dziwne dolegliwosci .Zaczeło sie od infekcji przypominajacych grype najpierw opadlem ze sił fatalne samopoczucie swedzenie całego ciała bole wezłów chłonych uczucie kluchy w gardle bole w krzyzach łamanie w kosciach bole wszystkich miesni uczucie zimna dreszcze kilku dniowa goraczka.Z czasem zaczeły dochodzic nowe dolegliwosci.do tego w 2013 r latem doszło do ugryzienia przez kleszcza.

moje dolegliwosci od roku 2012-2013:

-wysypka na lewym nadgarstku od wewnetrznej strony przez 3 dni
-sile bole w prawym boku pod zebrami
-szumy w uszach piski dzwonienie chalucynacje słuchowe
-mrowinie w palcach
-bole przy odawaniu moczu pieczenie drapanie
-nadpobudliwosc psychoruchowa nie jestem w stanie spokojnie usiedziec na jednym miejscu ciagle wierce sie z boku na bok krecenie sie brack cierpliwosci -łatwo wybucham złoscia
-bole zdrowych dziaseł
-powtarzajace sie uczucia pustki w głowie jak my moj mozg zupełnie zupełnie przestał pracowac jak by sie zupelnie ulotnił brak jakich kolwiek mysli uczucie jak bym sie zawiesil nie umie ze siebie wydusic ani jednego slowa nie wiem co sie zupełnie zemna dzieje i wokoł mnie.
-szybki puls ucisk w głwoie przy pochylaniu bole głowy uczcuie smaku krwi w ustach krecenie sie w głowie przy wysiłku
-bole nie dowytrzymania okolicach skroni uczucie jak by mi mialo z bolu rozerwac głowe
-mrowienie twarzy siegajace do gory głowy
-uczucie ciezkosci w glowie
-uczucie mdlenia
-falowanie obrazu
-kłucie w sercu
-zatykanie uszu
-chwilowe pogarszania słuchu
-czasami mowie jak najety i nie umie przestac
-uczucie niepokoju
-mroczki przed oczami
-sztywnosc karku
-szybki puls
-leki
-nerwowosc
-zapominanie poprzednigo zdania mysli
-przejezyczenia,przekrecanie wyrazow
-bol pecherza
-problemy ze zrozumieniem tekstu i wykonywaniu polecen
-zapominalstwo
-palpitacje serca
-napady złosci
-uczucie jak bym miał umrzec
-zmiany psychiczne nie boje sie zawierac nowych znajomosci stałem sie bardziej odwazny
-gubienie sie np wchodze do sklepu obok
-ludzie ktorych znam wydaja sie mi czasami zupełnie obcy
-duszenie w okolicach gardła
-płytki odech i czasami uczucie duszenia sie podczas lezenia spania

Odnośnik do komentarza

Witam
Ja własnie od pół roku lecze się na starą bolerioze też miałam sporo dolegliwości które opisujesz miałam robione mnóstwo badań wszystkie wychodziły OK. Jestem w trakcie a raczej pod koniec trzeciej terapii antybiotykowej i od jakiegoś tygodnia mój stan się pogorszył a już cieszyłam się że bedzie dobrze ale coż podobno tak może być. U mnie test Elisa wyszedł dodatni już przy pierwszym badaniu a potem potwierdziłam testem Westr Blot. Więc spróbój zrobić sobie ten test jest on drogi bo kosztuje 100zł za jedną klase. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~Morfix
Witam! Mam 20 lat i od roku (zaczęło się w maju ubiegłego roku), mam uczucie jakby był cały czas lekko pijany. Przeddzień feralnego dnia wypiłem z rodziną sporą ilość alkoholu, poszedłem spać, wstałem i czułem się normalnie, lecz nagle wieczorem gdy usiadłem do komputera, nagle zaczęło mi się kręcić w głowie i od tamtej pory mam uczucie jakbym był lekko pijany, nie byłem z tym jeszcze u lekarza, ani nie miałem robionych żadnych badań. Bardzo ciężko jest się skupić na czymś. Proszę pomóżcie!!

Witam!
Opisane przez Pana objawy są dość mało charakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie postawić konkretną diagnozę. Zdecydowanie powinien się Pan jednak udać do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej - wskazane jest bowiem wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych, których wyniki najprawdopodobniej wskażą dalszą drogę postępowania.

Odnośnik do komentarza

Mialam podobne objawy bylam u lekarza ogolnego i jak to mowia od wszystkiego to do niczego. Wyslala mnie na badanie wzroku, podejrzenia guza mozgu,wszystkie badania ok. Dopiero natrafilam na kolejnego lekarza(poszlam do laryngologa wyczytalam w internecie ze to moze byc cos z uchem) setki $$$ za soba i diagnoza:
migraine equivalent vertigo po Polsku nie wiem jak to sie bedzie nazywalo ale jakas odmiana migreny ktora powoduje nie jak typowo bole glowy tylko zawroty!Po 7 miesiacach meczarni wiem co mi dolega,mam nadzieje komus pomoze>

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem mianowicie taki ze od 5 lat mam nerwice połączona z lękami i depresja od tygodnia mam uczucie ciężkości w głowie uczucie jak bym był pijany może ktoś ma podobne objawy proszę o pomoc bo nie wiem czy to jest od nerwicy czy może to jakaś choroba

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...