Skocz do zawartości
Forum

Cukrzyca a pasje


Gość agnieszka4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niuskaaa

Witam. Ja również zaczęłam od sportu. Też mam swoją pasję: jazda na rowerze, joga, bieganie. W chwili gdy człowiek dowiaduje się, że jest chory potrzebuje się czymś zająć (bynajmniej ja tak mam). Musze jakoś to odreagować, bo za dużo jest wtedy pytań do samego siebie. Co się zrobiło nie tak i dlaczego mi się to właśnie przytrafiło?
Leczenie cukrzycy nie zaczyna się od łykania tabletek. Lekarze są zgodni, że na początku wystarczy dieta i ruch, aby powstrzymać rozwój choroby.

Odnośnik do komentarza
Gość martitaxx

Ja również zastanawiam się nad jakimś sportem, ostatnio oglądałam jak ludzie z cukrzycą opowiadają o sportach jakie uprawiają i choroba w niczym im nie przeszkadza, tylko jeszcze nie wiem od jakiego sportu zacząć, może jakiś aerobik :)

Odnośnik do komentarza
Gość elisium

Ja miałem kontakt z dyscypliną sportu jaką jest wioślarstwo i wiem, że jeden z największych (o ile nie największy i najwybitniejszy) wioślarzy na świecie, który uzyskał od Królowej Angielskiej tytuł szlachecki "sir"(czyt. ser) STEVEN REDGRAVE zdobył na 6 olimpiadach 6 medali, był chory, jest chory na cukrzycę, a w jego ślady na razie z dorobkiem 1 złotego medalu idzie polski cukrowy-zawodnik MICHAŁ JELIŃSKI, bierzmy z nich przykład, oni maja pasję :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam dużo pasji w cukrzycy - tenis, koszykówka, długie spacery. Lubię podróżować i wcale mi to nie sprawia problemu - fotografia, piszę opowiadania, jest ich naprawdę dużo. Gdy człowiek choruje musi sobie znaleźć zajęcia, by dojść do siebie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...