Skocz do zawartości
Forum

Drętwienie i osłabienie mięśni kończyn a stwardnienie rozsiane


Gość jw8243

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc .
pierwszego dnia w środę podczas chodzenia zaczęła bezwładnie opadać mi noga .Drugiego dnia zaczęła słabnąć i boleć mam wrażenie ze zesztywniał mięsień . kolejnego dnia zaczęła boleć mnie prawa ręka która zaczęła sztywnieć i osłabła kolejnego dnia to samo zaczęło dziać się z kolejną ręka .wszystkie te dolegliwości nadal się utrzymując .
Nie wiem czy to ważne ale od pewnego czasu zaczął pogarszać mi się wzrok (tzn. słabiej widzę z daleka ) , z samego rana czuje się wyczerpana oraz mam problemy z równowaga ( nie cały czas ).
Jestem miesiąc po operacji laparoskopowego usunięcia pęcherzyka żółciowego i przestrzegam diety wątrobowej .

Odnośnik do komentarza

SM zaczyna występować w młodym wieku. Ale nie patrz na to teraz. Nie przejmuj się, bo objawy, niekoniecznie muszę odnosić się akurat do tej choroby. Idź do lekarza, porobisz badania i będziesz spokojna. Nie czekaj i nie martw się na zapas.

Odnośnik do komentarza

zrobiłam dziś badania krwi w kierunku anemii (Wyniki zaprzeczyły anemię ).
Byłam dziś u lekarza który stwierdził dodatkowo oczopląs poziomy prawy i dostałam skierowanie do neurologa .Lekarz powiedział ze albo to coś z głową albo z nerwami wiec czekam do środy .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...