Skocz do zawartości
Forum

Spadek nastroju, sucha cera i wypadanie włosów


Rekomendowane odpowiedzi

hej:) nie wiem czy to co się ze mną dzieje jest normalne czy też nie dlatego chcę się poradzić.
od jakiegoś tygodnia straciłam kompletnie nastroj, brak chceci do czegokolwiek, nie potrafie rozmawiac z innymi, nie wiem o czym, wydaje sie sb nudna i nie robie nic konstruktynego przez caly dzien, oprocz tego ze chodze do szkoly. oprocz tego mam problemy z koncentracja i pamiecia, mam sucha skore i bardzo lamia mi sie paznokcie, czasem wypadaja wlosy, wszystko robie bez swiadomosci, mam uczucie pustki wewnetrzej.
dawniej, bylam wesola, choc jak tak mysle wstecz, moje zycie polegalo wedlug schematow, dom-szkola, czasasmi wyjscia ze znajomymi, w domu obowiazki i komputer, nic ciekawego, nie mam hobby i zle mi z tym.
moja mama miala kiedys depresje, siostra tez.
ogolnie moje stosunki z rodzina sa poprawne, lecz nie rozmawiamy ze soba o wszystkim, kazdy jest w swoim pokoju i zajmuje sie czyms innym, nie potrafie sie przelamac by np ogladanac jakis film z siostra, czuje ze sie wyglupie bo ona mi tez tego nie proponuje, zreszta i tak nie gadamy...
nie wiem jak zmenic cos w sobie, chce tego ale z drugiej strony czuje sie i tak niepotrzebna, najchetniej poszlabym spac ale nawet jak spie po 10h i tak jestem niewyspana. pomocy, co robic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...