Skocz do zawartości
Forum

Nagły i kłujący ból brzucha


Gość nagły ból

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nagły ból

Dostałam dzisiaj nagłego bólu w okolicy pępka, był kujący i jak nacisnęłam to brzuch bolał albo jak się chciałam wyprężyć do tyłu. Ból nie był długi trwał może jakieś 3-5 minut potem przeszło. Teraz jak dotykam nic nie czuję. Ból był z prawej strony, sprawdziłam czy to nie wyrostek sposobem z internetu,żeby się położyć na podłodze i przyciągnąć nogę do siebie-nie bolało jak i również zjadłam banana całkiem normalnie więc strętu do jedzenia nie mam, zatem wykluczyłam wyrostek, myślałam że to może kamień schodzi z nerki ale ból był bardziej po prawej stronie a kamienia mam na lewej. Co to może być? Dodam,że wczoraj wieczorem przed zaśnięciem również coś kuło w tamtej okolicy ale jak zmieniłam pozycje ulżyło. Jest to mniej więcej okolice wątroby ale wyniki ALAT i ASPAT jak i również na zapalenie typu B i C są dobre. Co to może być ?? Proszę o radę. Nic ciężkiego dzisiaj nie jadłam. Zażywam tylko magnez i rutinoscorbin. W ostatnich badaniach krwi miałam 120 000 płytek krwi tylko i bilirubinę podwyższoną. Badania jakieś 3 tyg temu były robione. Jak długo "ważne" są badania jamy brzusznej ? Pół roku temu miałam robione i nic nie było widać aby było coś nie tak. Czy za taki czas może się coś popsuć w brzuchu ?? Żeby trzeba było powtórzyć badania??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...