Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie i ciągłe zmęczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Odczuwałam ciągłe zmęczenie, bagatelizowałam sprawę dość długo, teraz wiem, że niepotrzebnie się męczyłam. Byłam na konsultacji u endokrynologa i stwierdził problem z tarczycą, dobrze, że trafiłam akurat do tego specjalisty. Teraz się leczę i czuję się dużo lepiej. Jakbyście szukali dobrych specjalistów od takich spraw z Warszawy, to warto się zgłosić do kliniki psychomedic.

Odnośnik do komentarza

Niestety bardzo często bagatelizujemy stan nieustannego zmęczenia i tłumaczymy sobie to pracą i obowiązkami. jednak powód moze być zupełnie inny:
nerwica
stres
albo po prostu niedobory witamin i mikroelementów.Poczytajcie sobie jaki wpływ na stan zdrowia ma poziom żelaza w organizmie:
https://www.eujuicers.pl/blog/jestes-ciagle-zmeczony-a-moze-brakuje-ci-zelaza

Może się okazać, ze jesteście zmęczeni bo po prostu nie macie odpowiedniego poziomu zelaza w organizmie.

Odnośnik do komentarza

~marynak
Odczuwałam ciągłe zmęczenie, bagatelizowałam sprawę dość długo, teraz wiem, że niepotrzebnie się męczyłam. Byłam na konsultacji u endokrynologa i stwierdził problem z tarczycą, dobrze, że trafiłam akurat do tego specjalisty. Teraz się leczę i czuję się dużo lepiej. Jakbyście szukali dobrych specjalistów od takich spraw z Warszawy, to warto się zgłosić do kliniki psychomedic.

Ja również polecam specjalistów z tej kliniki. Pomogą z każdym problemem, zawsze służą radą, wszystko wytłumaczą - krótko mówiąc, można czuć się u nich pewnie i bezpiecznie. Dodatkowo oferują możliwość rejestracji online, jak dla mnie super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Gość witkacy

Takie objawy mogą być przyczyną braku odpowiedniej ilości magnezu w organizmie. Mój brat miał to samo, dopiero po wynikach to wyszło. Przyjmował Laktomag B6 bo ma największą dawkę magnezu i dość szybko doszedł do siebie.

Odnośnik do komentarza

U mojej mamy był właśnie taki problem, że chodziła taka przygaszona i ciągle przemęczona, a raczej nie narzekała na nadmiar zajęć. Ale od jakiegoś czasu bierze suplement geriamoc i już widać, że więcej chce się jej chcieć ;)

Odnośnik do komentarza

Ile to geriamoc bierze twoja mama? dla siebie czegoś szukam, czuje ze nie mam totalnie energii, praca któa wczesniej niie sprawiała mi problemów teraz jet dla mnie wyzwaniem, ciezko mi się skupić, szybko ię rozpraszam i czuje sie przez to jeszcze bardziej zmęczony.

Odnośnik do komentarza

palama, to kwestia indywidualna. Pamiętaj, że geriamoc to przede wszystkim dużo porcja minerałów i witamin, których braki moga dawać różne problemy. Jeżeli chodzi o żeń-szeń, to ok. 10 dni i widać efekty. Przynajmniej tak u mnie było, że znużenie zaczęło mijać i poprawiała mi się koncentracja.

Odnośnik do komentarza

Jak czujecie, że coś "nie gra" w waszym ciele lub po prostu chcecie poznać swój organizm lepiej to ja wam z całego serca polecam klinikę Dethloff i ich omega test czy DNA test - dowiecie się dzięki nim o wszelkich ważnych aspektach swojego zdrowia i innych. W pakiecie te zabiegi taniej, a serio duzo mi pomogly i moge powiedzieć z cala odpowiedzialnoscia, ze gdybym mógla zdecydowała bym ponownie tak samo.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że przyczyną Twoich problemów jest nieodpowiedni tryb życia. Ja w ubiegłym roku zmieniłam pracę, zaczęłam się regularnie wysypiać i zdrowo odżywiać. Przy okazji postanowiłam chodzić na siłownię i saunę do centrum www.cziu.eu. Od tamtego momentu moje samopoczucie wyraźnie się polepszyło, a ja przy okazji zrzuciłam kilka zbędnych kilogramów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...