Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie w okolicy serca i ból głowy przy urazie kręgosłupa


Gość Marek21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość;)
Mam nadzieje, że dobrze do was w trafiłem i ktoś będzie miał chociaż drobne sugestie odnośnie mojego problemu. A więc do rzeczy.
Mam 21lat, całe życie uprawiałem sport bez którego nie mogłem żyć, byłem wręcz okazem zdrowia gdyby nie liczyć zespołu gilberta. Aż do czasu (sierpień 2012) kiedy udałem się na siłownie z pomysłem na bardzo intensywny trening. Przy ćwiczeniu (tzw. martwym ciągu)
poczułem takie przeszycie delikatne, od razu odłożyłem sztangę, i ledwo potrafiłem usiąść.
Parę dni przeleżałem w łóżku bez ruchu, było trochę lepiej ale po każdym jakimkolwiek skłonie kręgosłup dawał osobie mocno znać, i tak dzieje się do dzisiaj przy najprostszych czynnościach np. zakładaniu butów. W sumie cały ten kręgosłup i dolegliwości z nim związane mógłbym przeżyć, ale pojawiło się mnóstwo innych objawów których nigdy nie miałem a z nimi już nie jest tak wesoło, np. ból głowy w potylicy(ciśnienie tętnicze w normie 120/60), rozkojarzenie, brak koncentracji, przez pewien okres dziwne pieczenie w okolicy serca, wiecznie zimne ręce i nogi( nawet w ciepłych pomieszczeniach).
Z badań które miałem robione:
Morfologia: ok (prócz bilirubiny)
Tarczyca: ok
Bolerioza: nie wykryto
ekg: ok
grzyby i pasożyty: nie wykryto
Tomografia głowy: drobny torbiel przegrody przeźroczystej, wyraźna asymetria komór bocznych mózgu(neurolog stwierdził, że nie ma się czym przejmować)

Znajoma lekarka mojego dobrego kumpla przez telefon zasugerowała mu, że może mieć to związek z tym kręgosłupem właśnie, mówiła o jakimś ucisku na przepływ płynu mózgowo rdzeniowego. Ortopedę mam dopiero na 5 marca(ah ta polska).
Macie jakieś inne domysły, z czego się to wszystko mogło wziąć lub jakieś sugestie co do badań jakie mogę wykonać?

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...