Skocz do zawartości
Forum

Zaćma i astygmatyzm


Gość Marcin_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 29 lat i zaćme na obu oczach, na prawym postępuje bardzo szybko w przeciągu miesiąca przestałem w ogóle widzieć na to oko. Do tego mam również duży astygmatyzm. Jedyną formą leczenia zaćmy jest wszczepienie sztucznych soczewek, niestety nie mam wiele czasu na przemyślenia i poszukuję jakichś podpowiedzi, na jakie sovczewki się zdecydować i dlaczego. Czy ktoś miał podobny problem? Dodam tylko że zastanawiam się nad soczewką toryczną jedno lub wieloogniskową.

Odnośnik do komentarza
Gość Mariamagdalena5

Szkoda ,ze nikt nie odpowiedział , a temat juz raczej stary . Zabieg usunięcia zaćmy jest na prawde godny polecenia . Ja również jestem młoda i jestem po zabiegu zaćmy . Ale zabieg miałam w ramach dyrektywy transranicznej. Jestem ciekaw jak sprawa sie u ciebie potoczyła ?:) Jaką soczewkę wybrałeś ? Ja wybrałam tą zaawansowaną ;)

Odnośnik do komentarza

masz na myśli to co oferuje Lexum w Ostrawie? i chyba tez można w ramach tej dyrektywy do Berlina pojechać? bo wlasnie ja czekam z mama na zabieg...cieszę się, że udało nam się załapać na ten zabieg bo to wielka oszczędność czasu no i świetne rozwiązanie!

Odnośnik do komentarza

W Optegrze rzeczywiście jest taka możliwość zoperowania się za 0 zł i otrzymuje się bon na kwote 50 zł . Bardzo dobra opieka medyczna . Od badań , przez transport . Po zabiegu również jest zapewniona opieka po końcowe badania w Optegrze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...