Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów oraz ból i pieczenie skóry głowy


Gość ew...99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!mam pewien problem od dawna ,czyli okolo 3 miesiecy wypadaja mi wlosy choć obecnie troche się to zmniejszyło przy czym wystepuje bol skóry glowy ,nasila sie on gdy jest słońce lub gdy wiatr jest przy przetłuszczonych9 wlosach .Nie wiem co mam zrobic poniewaz czesto pobolewa mnie tez glowa czuje sie senna choc w wakacje spalam po 12 godzin straciłam sporo wlos,ow choc mam duzo odrostow problem jest w tym ze bole nie ustają bardzo często na wieczor się nasilaja coraz bardsziej jak dotykam włosy raz mnie boli z przodu raz z tyłu bylam u dermatologa ktory stwierdził że nie ma pojecia co mi dolega brałam systematycznie witaminy piłam stosowałam lokson a od neurologa dostałam srodki przeciwbolowe (od nerwoboli).Nie rozumiem co mi jest gdyz dopiero zaczełam studia skóra mnie bardzi szczypie piecze boli przy czym czasem glowa i po prostu żle się czuje.Dodam ze nie stosuje suszarek ani prostownic nic zawsze mialam długie grube włosy teraz znacznie schudły choc mam nadzieje że odrosną matologa specjalisty od skory , mam kolejna wizyte u dermatologa i zamiarzam sie wybrac boje sie tylko ze mi nic nie da a te bole sa nie do wytrzymania.Stosuje szampon i emulsje emolium najdelikatniejsza ona troszke mi pomaga włosy nie przetłuszczaja się bardzo czasami wystepuje łupież ale od zaczęcia stosowania tego szmponu wczesniej nie było.Nie wiem co to moze byc może to nie problem dermatologiczny nie mam pojęcia prosze o rade

Odnośnik do komentarza

Witam!
Podczas kolejnej wizyty u dermatologa należy wykluczyć wszelkie choroby skóry. Dalszym postępowaniem powinna być wizyta u lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania (morfologia, TSH). Być może przyczyną dolegliwości są zaburzenia hormonów tarczycy lub niedokrwistość. Lekarz rodzinny na podstawie wyników badań wystawi skierowanie do odpowiedniego specjalisty w celu pogłębienia diagnostyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...