Skocz do zawartości
Forum

Przyczyny padaczki


Gość kuffi

Rekomendowane odpowiedzi

co to moze byc kilka miesiecy atak toniczno kloniczny z utrata przytomnosci i drylą badania rezonans z kontrastem swietnie tomograf swietnie bad.krwi swietnie natomiast eeg 2 razy i wyszlo tragiczne zmiany napadowe 5 sekundowe wyladowania padaczkowe iglica fala myslalem ze szlak mnie trafi noi biore leki amizep.i leviteracetan i eeg wraz tragicznie to samo a wczesniej przed badaniami jak wyczytalem ze napad moze byc objawem raka mozgu krwiaka tetniaka ropnia pasozyta w mozgu np. cysty to myslalem ze laptopa wypierdole przez balkon ale cale szczescie tego niema tylko jaka to moze byc przyczyna az i neurolog sie dziwi nie mozna rozpoznac przyczyny dziwne diagnoza paskustwo padaka ani w rodzinie nigdy nikt tego nie mial ani urazow łba a cos tam w tym durnym muzgu musi sie dziac ale co nie wiadomo mri najdokladniejszy i nic nie wykryl nawet dziesiatej milimetrowej zmiany a mozg jak jest epileptyczny sklonny do napadow to jest nanic do wymiany jak silnik w pralce ale wiadomo nie da sie wymienic bo to nie zelazo tylko pojebana galareta z wody i pradu gdyby glupi łeb nie posiadal neuronow to nikt by na to chujstwo nie chorowal chce do roboty a tu cie kurwa medycyny pracy doktorka nie chce dopuscic i nie dopusci musze ciagnac zwolnienie najdluzej jak sie da i co gorsza ten atak mial miejsce w robocie cudem sie nie polamalem i nie porozbijalem łba dzie ki kaskowi jednym slowem zniszczylo mi to zycie i kariere w przyszlosci po calej linni bo jakby mial 40 czy 50 lat czegos sie dorobil zalozyl rodzine swoje lata odpracowal to mozna isc na rente ale nie mlody czlowiek 2pare lat a ilez tej renty jakby mial 20 lat stazu pracy to byla by wysoka a tak nawet garba sie nie dorobie bo nie bede mial mozliwosci wiadomo lepiej 1000 razy garba sie dorobic niz niczego? powiedzce co myslicie jaka to moze byc przyczyna ja podejrzewam 2 lata temu przechodzilem grype a moze to bylo leekkie zapalenie opon mozgowych tylko przebiegalo jak grypa albo bolerioza i padlo na lepetyne i z tego padaczka nie wiem albo ze bardzo dlugo se nie zakutasilem i hormony w mozgu buzuja i dlatego te wyladowania napadowe jezeli z tego to 150 zl do burdel mamy i zakutasic za 150 to bylby komplet i moze by ustapilo nie wiem albo szukac pomocy u epiptologa albo jakiegos rewelacyjnego neurologa bo jedni moga sie chuja znac i przeoczyc cos nie wiem umnie to jest bardzo dziwne albo to wada wrodzona z niskim progiem komorek neuronowych i teraz sie dopiero okazalo nie wiadomo leki trzeba caly czas brac aby uniknac przedwczesnej smierci taki atak szczegolnie stan padaczkowy moze skonczyc sie zgonem z mozgiem jak jest niesprawny chuj wie z jakich powodow to nie ma zartow nawet lyka piwa nie mozna wychlac na wesele zabawe dyskoteke mozna tylko pomazyc przed pracodawcami trzeba ukrywac nawet i przed dziewczyna bo by uciekla zerwala z drugiej strony jakby nie wiedziala co robic w razie ataku i uciekla albo na jej oczach wykitowal a jeszcze gorzej na jej piczy powiedzcie czy to moga byc te przyczyny padaczki jak z badan nic nie wykazalo oprocz eeg?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...