Skocz do zawartości
Forum

Jak wygląda sperma?


Gość sw...51

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ostatnio zaczołem czytać dużo stron internetowych na temat speremy itp. ponieważ mam 13 lat idę teraz do klasy 2 gimnazjum. Mój penis podczas spoczynku ma 7cm a w stanie wzwodu lekko ponad 10. Tak czytałem i postanowiłem pójść do łaźienki i zacząć walić. Pragne dodac, że mam już lekkie owłośienie na penisie i chyba zaczynam przechodzic mutacje jednak nadal nie mam włosów pod pachami. No i podczas walenia konia dostałem orgazmu i pociekło mi troche białego/przezroczystego płynu(po tym przestałem walić) mam pytanie czy to sperma? A jak nie to czy to oznaka, że ją nienadługo dostanę. Czy wystarczyło walić dłużej, żeby dojść do wytrysku? A i czy to normalne, że mam juz włosny łonowe a pod pachami nie? Z góry dziękuje za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Medicus
Witaj!
Najprawdopodobniej wydzielina z penisa była nasieniem, czyli spermą. Proces dorastania u każdego człowieka ma indywidualne tempo. Wydaje się, iż do tej pory przebiega prawidłowo. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości rozwoju to powinieneś udać się do lekarza.

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Kolor tej wydzieliny wskazuje na niedojrzałość zarówno plemników jak i zawiesiny sterczowej. Musisz przestrzegać podczas walenia konia, pewnych kardynalnych zasad:
1. przed waleniem umyj siurka wodą i mydłem
2. nigdy nie wal na sucho, bo go zatrzesz i będzie ranka, krew i ból.
3. Na dłoń nalej kilka kropel lubrykanta KY i dłonią niczym pochwą masturbuj się, aż do wytrysku spermy.
4. po waleniu umyj siurka wodą, mydłem i hartuj zimną wodą.
5.dobrze się odżywiaj i nie przesadzaj, gdyż w przeciwnym razie osłabisz Układ Immunologiczny i będziesz podatny na choroby.
Jak już dorośniesz i zdobędziesz dziewczynę do seksu, to zdobądź trochę wiedzy w necie pod hasłem :"fizjologia i filozofia seksu". Brak tej wiedzy grozi przedwczesnym ojcostwem a nawet chorobą nie tylko weneryczną.

Odnośnik do komentarza
Gość jaggsgk

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać
A ja już rosnę czternastą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat
Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana
I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...