Skocz do zawartości
Forum

Jatrogenne niedokrwienie ręki


Gość jo...cz

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!
PO KORONAROGRAFII MAM ZAMKNIETA CAŁĄ TETNICĘ PROMIENIOWĄ,BRAK TĘTNA,JATROGENNE NIEDOKRWIENIE PRAWEJ KONCZYNY NA WYSOKOSCI PRZEDRAMIENIA ORAZ DŁONI I DLATEGO MIAŁAM WYKONANA W KWIETNIU EMBOLEKTOMIE NACZYN KONCZYNY GÓRNEJ,PACHOWYCH,RAMIENNYCH,ŁOKCIOWYCH,PROMIENIOWYCH,PO ZABIEGU TETNICA NA 1 MIESIAC ZOSTAŁA UDROZNIONA I PRZYWRÓCONO TETNO.PO MIESIACU PONOWNIE ZROBIŁ SIE ZATOR NA CAŁEJ TETNICY PROMIENIOWEJ,BRAK TETNA. Z UWAGI NA BÓL REKI JEST PROPOZYCJA ZROBIENIA BAJPASU.PROSZE O INFORMACJE NA CZYM POLEGA TAKA OPERACJA,LEKARZ PROSI O OBESRWACJE REKI/ CZY SINIEJE I CZY JEST ZIMNA/W CHWILI OBECNEJ MAM TYLKO BOLE,WIEM,ZE MOZE DOJSC DO AMPUTACJI REKI I DLATEGO JEST PROPOZYCJA BAJPASU.MAM 54 LATA.OBECNIE BIORE KLOPIDOGREL 75 ORZ POLOKARD 150,CONCOR COR,ATORWOX
INNE ROZPOZNANIA
CHOROBA NIEDOKRWINNA SERCA
LAGODNA NIEDOMYKALNOSC ZASTAWKI MIRTALNEJ
ŁUSZCZYCA
DUSZNICA PIERSIOWA NACZYNIOSKÓECOWA II STOPNIA

JOLA LAT 54

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Operacja wszczepienia by-passów polega na wszczepieniu pomostów naczyniowych, które ominą miejsce zwężenia światła naczynia. Pozwoli to na prawidłowe ukrwienie kończyny. Lekarz zalecił obserwację kończyny w celu oceny prawidłowości ukrwienia. Przed podjęciem decyzji o zabiegu lekarz powinien przedstawić Ci możliwe powikłania pooperacyjne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...