Skocz do zawartości
Forum

Silny ból głowy i problemy ze wzrokiem


Gość hh...sa

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad 2 miesięcy mam bóle głowy (kłujące rwiące osłabiające organizm - silne). Do bólów głowy dołączają bóle pleców między łopatkami lecz troche niżej. Jest to rwanie czasami kłucie. Częściej z lewej strony. Miałem porobione wszystkie badania krew, uzg, ct głowy, wizyty u neurologa, laryngologa, prześwietlenie płuc i kręgosłupa. Wszystko wyszło poytywnie. Ból jest nie do wytrzymania. Leki takie jak ketonal nie dają rady. Ból i tak pozostaje. jest to ból przez cały dzień. Mogę spać, jeść. Mam silny niepokój prosze o pomoc. Dodam, że mam 17 lat. Nigdy nie chorowałem nie zdarzały mi sie bóle tego typu.. Miałem również robione badania holterem aby wykluczyc ciśnienie bo lekarze podejrzewali ciśnienie. . Wszystko wyszło dobrze. Jestem równierz skierowany na badania pod katem serca ekg ... itp.. Myśle, że to zbędne. Ból zaczoł się w południe ledwo chodziłem. i miałem problemy z wzrokiem. Lecz to wszystko było spr. okulista. częściej jest to silny ból lewej strony głowy pleców ale nie zawsze. Czy mogą to byc płuca? Prosze o pomoc Adrian...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisany przez Ciebie problem może mieć zarówno etiologię somatyczną jak i psychogenną. Tym bardziej prawdopodobna jest etiologia psychogenna, że zgłaszasz niepokój, a wszystkie badania dodatkowe są prawidłowe. Myślę, że powinieneś pomyśleć o konsultacji psychologicznej lub psychiatrycznej. Póki co wykonaj pozostałe zlecone badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...