Skocz do zawartości
Forum

Bóle i opuchlizna stawów


Gość ja...do

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dopiero 20 lat, a od około 4 lat mam powracające od czasu do czasu bóle kości palców rąk i stóp, które pojawiają się zwłaszcza gdy jestem przemęczona lub niedożywiona. Często mam też bóle w nadgarstkach, tak jakby krew mi nie dopływała(jakby był jakiś zator, trudno mi to dokładnie opisać). Mam zwykle zimne dłonie i stopy, gdy są cieple od razu puchną. Zdaża mi się puchnięcie dłoni gdy jest duszno. Mam cz,ęsto zdrętwiiałe całe ciało, miałam również problemy ze stawami(strzykanie) po zmianie diety na wegetariańską(po zażywaniu ryb i suplementów z glukozaminą od razu poprawiło się).

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości mogą być związane zarówno z nieprawidłowym odżywianiem (niedostatecznym) jak i z wieloma schorzeniami. Teoretycznie, tak jak Pani napisała pomogła Pani dieta wegetariańska. Proszę jednak skonsultować się z lekarzem i wykonać podstawowe badania, w tym ocenić funkcję tarczycy. Gdyby wyniki badań były prawidłowe, a bóle stawów nie ustępowały proszę skonsultować się z lekarzem reumatologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...