Skocz do zawartości
Forum

Piekący ból przy oddawaniu moczu


Gość 14...er

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam takie pytanie. Mam 29 lat i dokładnie 2 dni temu po raz pierwszy poczułem pieczący ból w penisie podczas oddawania moczu. Tak jest do tej pory. Nie mam gorączki, normalnie też nie odczuwam tam bólu czy swędzenia, ale podczas oddawania moczu po kilku sekundach pojawia się ten pieczący ból i im dłużej sikam tym intensywniejszy się staje. Jestem już zapisany na wizytę u lekarza za kilka dni, zastanawia mnie tylko jaka może być tego pańskim zdaniem przyczyna i czy należy się mocno przejmować oraz jak z regóły wygląda przebieg leczenia? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

spróbuj najpierw sobie kupic w aptece furaginum. Zacznij je brac tylko pamietaj zeby zjesc cale opakowanie, zeby z tym zwalczyc i wyleczyc do konca. Bo to raczej zapalenie pecherza, jak po tym nie pomoze to pojdz do lekarza niech przepisze ci cos mocniejszego, ale sadze ze po furaginie powinno ci przejsc

Odnośnik do komentarza

Masz zapalenie pęcherza,jeśli jest to pierwszy raz pomoże furagina,jeśli pojawi się następne już furagina może nie pomóc, tylko np.nolicin,
za trzecim razem nolicin też już może nie pomóc,

a to wszystko dlatego ,że bakterie e-coli niszczone, mutują się i tylko czekają na odpowiedni moment ,żeby się namnażać,
dlatego bo antybiotykach przeważnie następują nawroty,

aby temu zapobiegać trzeba stosować probiotyk dopochwowy lactovaginal,który zakwasza całe okolice intymne ,tym samym zapobiega rozwojowi patogenów.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Bo e-coli głównie powodują zapalenie pęcherza,ale nie ma znaczenia jakie bakterie,
ważne jest ,że po lekach ,bakterie uodparniają się na dany specyfik ,
dlatego profilaktyka jest najlepszym wyjściem,
ja piszę ze swojego doświadczenia,
a autorka zrobi co będzie uważała,

dodam jeszcze ,że dobrze jest podjadać suszoną żurawinę,
a do higieny intymnej używać emulsję o niskim pH /z kwasem mlekowym/,

często też nawroty zapaleń są po stosunkach,co nie ma nic wspólnego z partnerem,
a przyczyną jest zbyt krótka cewka moczowa u kobiet ,bakterie z pochwy wnikają do cewki moczowej,dlatego tak ważną role spełnia tu prawidłowa flora bakteryjna,którą zapewnia w/w probiotyk.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...