Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy, podwyższona temperatura a zatrucie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru dni dokładnie 4 czuję się strasznie boli mnie głowa mam podwyższoną temperaturę 37* , brzuch mnie boli . Ostatnio w bardzo upalny dzień dużo przebywałam na pełnym słońcu . Po powrocie do domu nic mi nie było ale w nocy czułam się strasznie , następnego dnia obudziłam się rozpalona z gorączką . Sądziłam że to od nadmiaru słońca i że dostałam udar słoneczny ale następnego dnia dostałam biegunki ;x I właśnie mam taki problem że nie wiem co mi jest :( Wzięłam Stoperan i mi pomógł aż za dobrze ;( mam teraz zatwardzenie ;( eh masakra ze mną ;x I właśnie biorę pod uwagę zatrucie też czymś... ostatnio zjadłam arbuza ale leżał parę dni w lodówce ;x i tak nie wiem ;( na gorączkę brałam ibuprom i pomagał ;( co mi właściwie jest ?

Odnośnik do komentarza
Gość JuliaSCS

hmm....
jeśli miałaś podwyższoną temperaturę to miałaś gorączkę, a jak byłaś długo na słońcu bez żadnych zabezpieczeń typu:
nie posmarowanie się olejkiem, brak wody do picia i czapki na głowie to po prostu od słońca Cię głowa rozbolała, a ta biegunka? jak zjadłaś tego arbuza to potem wypiłaś wodę? bo jak tak to masz tu biegunkę;d nigdy po arbuzie, agreście, kiwi i wiśni się wody nie pije bo sra..czka gwarantowana;d hehe że się tak wyrażę;d

Odnośnik do komentarza
Gość JuliaSCS

No to czym ty się dziwisz że Ci nie dobrze? z głodu!! musisz cokolwiek jeść chociaż owoce warzywa i kanapki a nie tylko wodę! jak ty się chcesz odchudzić pijąc tylko wodę to doprowadzisz swój organizm do wycieńczenia i zamiast się cieszyć wakacjami to w szpitalu sobie poleżysz pod kroplówką

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...