Skocz do zawartości
Forum

Ból i szczypanie żołędzi penisa po stosunku przy stulejce


Gość ja...bo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stulejkę, w wieku 5-6 lat została mi ona 'brutalnie' usunięta, pamiętam, że do szpitala z powodu bólu penisa pojechałem wtedy z rodziną, a lekarz zsunął mi 'na siłę'. Ból był okropny, pamiętam to do dziś, ale nie o tym. Miałem ściągać ten napletek, jednak nie ściągałem bo nie było to przyjemne uczucie, a taki dzieciak nie wiedział, że w konsekwencji doprowadzi to do stulejki całkowitej. Teraz mam 19 lat, jestem umówiony na zabieg i niestety mam trochę wątpliwości. Wiem, że jest to zabieg obrzezania, jednak z powodu tego, że niestety nie bardzo mogę utrzymać higienę w tym miejscu trochę wstyd mi będzie jeśli znajdzie tam nagromadzenie jakiegoś syfu, albo czegoś takiego. Czy to jest przy każdym obrzezaniu i lekarze do widoku takiego 'brudu' są przyzwyczajeni, czy takie coś jest tylko w ekstremalnych wypadkach? Inna kwestia, kiedyś czytałem o człowieku, którego amputowano członka z powodu stulejki i nietrzymania higieny. Wiadome jest ile ten człowiek miał lat? Niestety zauważyłem u siebie nieciekawe zjawisko - po stosunku, a uprawiam go dość często raz na jakiś miesiąc to się zdarza boli mnie penis. Właściwie tylko cały penis, a dokładnie tylko żołądź. I to nie tak, że boli - szczypie dość mocno, po około 20-30 minutach przestaje. Zauważyłem, że wtedy muszę trochę wody nabrać, żeby iść 2-3 razy sikać, bo mam wrażenie, że jakby część spermy się wypłukiwała (o ile to jest możliwe) i przestaje boleć. Kiedyś też tak miałem, ale zdarzało się to raz na kilka miesięcy, także sądziłem, że to nic strasznego, po prostu boli. Czy takie coś może być objawem raka i czy w ogóle w moim wieku jest szansa na raka prącia, jeśli nikt z rodziny go nie miał? Prosiłbym o pomoc.
Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Nie powinieneś przejmować się odczuciami lekarzy podczas zabiegu. Brak higieny w Twoim przypadku jest związany z brakiem dostępu do okolicy żołędzi. Co do amputacji prącia to nie wydaje się, że została wykonana tylko i wyłącznie z powodu stulejki. Być może obecny był również nowotwór. Dolegliwości po stosunku najprawdopodobniej są związane ze stulejką. Po zabiegu i wygojeniu rany dolegliwości powinny ustąpić. Statystycznie na raka prącia w Polsce zapada 1 mężczyzna na milion.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...