Skocz do zawartości
Forum

Jak zmniejszyć rozmiar biustu?


Gość do...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość do...ka

Witam serdecznie. Moj problem polega na tym, ze mam duzy biust, wrecz ogromny. Mam 22lata, jestem bardzo szczupla a miseczka biustonosza J. Bardzo chcialabym prosic o porade co mam zrobic aby piersi zmalaly. Oczywiscie operacja wykluczona. Moze istnieja jakies cwiczenia?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że masz problem psychologiczny a to oznacza, że zmniejszenie biustu nie jest rozwiązaniem problemu. Chyba, że rzeczywiście jest to jakiś ekstra gigantyczny biust, to może negatywnie działać na kręgosłup. Jestem ciekaw, czy NFZ zrefundowałby taki zabieg. Szczerze w to wątpię. Szczupła sylwetka i duży biust to nie tylko walory natury wizualnej/seksualnej, ale również super wiadomość dla dziecka, głodne na pewno nie będzie :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Deszczowa Piosenka

i tu się mylisz Fryderyku bo duży biust wcale nie oznacza tego, że jeśli kobieta będzie miała dziecko to będzie w stanie je wykarmić. to nie jest tak duży biust dużo mleka. Ilość mleka w piersiach kobiety zależy od dużej liczby czynników, po za tym nie tylko ilość ale i skład jest bardzo ważny

Odnośnik do komentarza

To jest tkanka tłuszczowa, więc jak schudniesz to na pewno zmaleja. Mi też ciężko jest schudnąć poniżej D, ale dlatego że nigdy nie miałam niedowagi. Jeśli się zejdzie sporo z wagi i utrzyma przez jakiś czas to po kilku tygodniach maleją. Nie wiem czy u ciebie też się sprawdzi, ale warto spróbować bo duży biust to wieksze ryzyko nowotworu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...