Skocz do zawartości
Forum

Syrop na kaszel


Gość Francuz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Francuz

Słyszałem, że syrop t********, który można kupić w każdej aptece bez recepty, oprócz leczenia kaszlu ma dodatkowe właśćiwości. Słyszałem, że niektórzy stosują go w trakcie nauki, inni w trakcie ćwiczeń fizycznych, jeszcze inni do odchudzania. Jakie właściwości ma ten magiczny syrop i czy stosowanie go jest bezpieczne?

Odnośnik do komentarza

Próbowałam i nie polecam. Efydryna zawarta w t********** jest pochodną amfetaminy, a co za tym idzie - ma podobne działanie. To znaczy pobudza, podobno zwiększa siłę mięśni o 10%, jest to substancja identyfikowana jako doping. Oprócz tego pobudza umysł, dlatego sprzedaż tussipectu w czasie sesji i matur wzrasta, pobudza tez libido. Jeśli chodzi o odchudzanie, możliwe, że chodzi o fakt, iż powoduje brak łaknienia. Teoretycznie mogłoby się wydawać, że jest to idealny środek, ale... No właśnie, tak samo jak amfetamina silnie uzależnia oraz w momencie kiedy przestaje działać, może prowadzić do podobnego działania jak przy tzw. zejściu w przypadku narkotyków. Oprócz tego powoduje kołatanie serca. Naprawdę nie warto stosować w innym celu niż leczenie kaszlu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...