Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby urosnąć?


Gość xo...xo

Rekomendowane odpowiedzi

Produkcja Hormonu wzrostu ma miejsce w przesadce mózgowej i odbywa się podczas snu mniej więcej od godziny 23 dla tego jeżeli chcesz więcej urosnąć musisz kłaść się wcześniej i lepiej się wysypiać dodatkowo trzeba się zdrowo odżywiać.
Dodam jeszcze że palenie tytoniu, spożywanie alkoholu czy branie innych używek może zatrzymywać wydzielanie hormonu wzrostu.

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcię że rośniemy wszyscy do 20 roku życia i tylko w nocy gdyż w dzień działa na nas grawitacja i jeszczse ścierają nam się chrząstki pomiędyz koścmi. Natomiast jeżeli się byś przeciągną po każdym snie to być może na krótką chwile miało by to jakiś wpływ. Można jeszcze pokminić że jak dasz kościom dużo wapna np. w formie mleka to będą mocniejsze i może troche urosną idąć sloganem "pij mleko będziesz wielki". Próbuj też z owocami, gdyż jedzenia ma największy wpływ na nasz wygląd. Może ci się uda, ale na pewno nie sięgaj po jakieś ochydne tabletki. Jak bys chciał rady lekarza to polecam www.halodoktorze.pl gdzie mozesz sie umówic nawet online. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość malinka1157

Hej ja mam 14 lat i 152.Nie wiem co mam zrobić bo jestem najmniejsza z klasy i wszyscy się ze mnie śmieją jem płatki z mlekiem codziennie i nic.Moja mama ma może 155 i więcej nie urośnie tata tez za duży nie jest jedynie brat ma 189.A ma 16 lat.

Odnośnik do komentarza

Każdy wzrost jest dobry. Dziewczyny raczej nie mają się czym przejmować, gorzej z nami :D tak w ogóle nie ma co słychać tych ludzi, którzy mówią o jakijś lekach na wzrost. Jeśli taki shit istnieję to gwarantuje, że on za chiny nie pomoże. Najważniejsze jest, aby wzbogacać się w witaminy, wapń i inne pierwiastki, by nie mieć osteoporozy czy innych tam pierdół związanych z kośćmi. Własnej genetyki nie zmienimy i nie przyspieszymy naszego wzrostu, jedyne co możemy zrobić to żeby naturalne rośnięcie było jak najbardziej zdrowe.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem mamą 16 letniego Dawida. Niestety mój syn ciągle mówi że jest za niski bo ma tylko 154 cm wzrostu a za niedłogo bedzie miał 17 lat. Czy moje dziecko może urosnąć jeszcze z 12 cm w roko jakie są szanse? Dodam że ja mam 155 wzrostu a mój mąż 172. Proszę o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Emm...yhy

Ja też mam ten sam problem... Z tym że ja nie NAWIDZĘ warzyw !!! ..........nwm dla czego tak jest ...chciałam próbować ale nie mogę!......i pewnie przez to nie rosnę....mam 12 lat i 148 wzrostu ;((.......Mimo wszystko próbuję kilku ćwiczeń, podciągam się itd.....Naprawdę chciałabym żeby było inaczej.....jem nabiał i robię wszystko żeby urosnąć !

Odnośnik do komentarza

Ostatnio skończyłam 13 lat, mam 159 wzrostu. Rosnę coraz wolniej, po powrocie do szkoly pare osob mi powiedziało, że sie skurczyłam ;d... Moja mama ma 170, tata ok 185, babcie 155 i 163, dziadkowie 175, 178. Ogólnie ćwiczę, powinnam przestać? Co moge zrobić, żebym jeszcze urosła?

Odnośnik do komentarza

Część mam 15 lat i tylko 157 cm w mojej klasie jest tez taki jeden ale wole byc wiekszy urosną te chociaż 7 cm jakieś propozycję tyle co robie to pije duzo mleka piśćie do.mnie na Facebooku ( Mikołaj Szefler) jak macie jakoms propozycje

Odnośnik do komentarza

Laska czym ty sie przejmujesz?? Ile ja bym dala żeby mieć to 156! Mam 15 lat i 143 cm wiec proszę Cie nie narzekaj wcale nie jesteś niska poprostu nie jesteś wysoka tylko masz normalny wzrost jak ma swój wiek!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...