Skocz do zawartości
Forum

Astma a obturacja


Gość rude24

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam 24 lata i mam taki problem:
w listopadzie i grudniu duzo chorowalam mialam problemy z oskrzelami zapalenie pluc antybiotyki itd. Od tamtego czasu został mi kaszel. Nam poczatku myslalam ze to niewyleczona choroba ale osluchowo wszystko było w porzadku. Lekarz dał mi skierowanie na RTG klatki piersiowej wszystko dobrze. Wiec skierował mnie do alergologa, ze to alergia. Miałam 2 rodzaje testów wziewnych wyszły negatywnie - brak alergii. A kaszel jest. Więc spirometria. Spirometria nie wiem jaka wyszła bo nie dali mi zadnej kartki w ogole 2 razy mialam robiana 1 raz pani mi dlugo robila te spirometrie i powiedziala ze jest lekka obturacja a drugi raz 2 pielegniarka w 5 min zrobila mi spirometrie i powiedziala ze jest dobrze. dostalam Cortare 250 i leki na noc ktore beda blokowaly mi kaszel bo mnie dusi caly czas i co - nadal kaszle nic mi nie pomagaja, dusi mnie i podraznia. Dostalam skeirowanie do pulmonologa ale nie poszlam bo wyjechalam i nie zarejestrowalam sie w sumie nie wiem po co mam tam pojsc skoro rtg testy i spirometria ponoć są dobre. Zastanawiam sie czy to moze byc z serca albo z niedoczynnosci tarczycy na ktora sie lecze. Ten lekarz mi powiedzial ze jest lekka obturacja z tendencja do astmy to czemu rtg i druga spirometria wyszla dobrze? czy moze pielegnairka zle odczytala i zle zapisala wynik? (nie wydrukowala kartki bo ponoc sie drukarka zepsula) co robic???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...