Skocz do zawartości
Forum

Grzybica paznokci u rąk


Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze lepiej by bylo jakbys poszla do dermatologa taki pasek wzdluz plytki to moze byc rozwarstwienie paznokcia pekanie paznokcia na pol moze trzeba jakis antybiotyk podac wydaje mi sie ze powinnas isc do lekarza zeby Ci nie przeszlo na pozostale paznokcie albo u nóg

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

eeee tam, jak mozesz myslez ze zajelas komus miejsce?? masz problem i piszesz od tego jest forum :)
jesli dermatolog stwierdzila ze sam lakier wystarczy - sprobuj tylko jesli uzywasz lakieru juz jakis czas i nie widzisz zadnych efektow to może jest za słaby? ja slyszalam ze czasem antybiotyki trzeba. sprobuj pomoczyc pazurki w occie kiedys cos mi sie obilo ze to pomaga przy grzybicy.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

aaaa nie załapałam ze chodzi o zajmowanie miejsca w przychodni u dermatologa - jesli Ci tak powiedziala to faktycznie dziwna lekarz przeciez masz prawo pojsc na konsultacje. dziwna babka nie powinna byla Ci tak powiedziec przeciez masz prawo do skorzystania z porady specjalistycznej zwlaszcza ze masz problem. Może miała zły dzien albo zbagatelizowala sprawe.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

.POMOCY!!!mój tato walczy nieustannie z grzybicą paznokci u rąk od 3,5 roku. zaczęło sie niewinnie od paznokcia u jednej ręki. dotknął mokrej ścierki na cmetarzu która leżała obok .poprostu ktoś ją wczesniej dotykał. i sie zaczęło. brał rózne antybiotyki,masci ,lakiery i nic. pomózcie bo zaczyna sie załamywac. ma 72 lata. zdrowy i dobrze sie trzyma gdyby nie te paznokcie chore. przypomne ze ich wcale prawie nie moczy. wydał juz kilka tysiecy na leczenie przez te lata. podajcie leki którymi wyleczyliscie grzybice paznokci.prosze!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...