Forum Zdrowie

Rekonstrukcja zęba

~Hannnna

~Hannnna

W wyniku dość niefartownego łaskotania mnie przez mojego męża straciłam zęba. Jakoś tak wysło ja się naychlalam on się podnosił i się zderzyliśmy. Straciłam 3/4 dwójki. Nie musze mówić że strasznie łupio wygladam. Został mi taki 3mm koniuszek, tak jakby boczna ścianka. Chciałam się dowiedziec czy w takim przypadku mogę wykonać rekonstrukcję ,odnbudowę zęba na nfz czy tylko prywatnie i jaka jest najlepsza metoda odbudowy zęba?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pomocna

Pomocna

czy na nfz to da się zrobić to nie wiem. Jesli koniecznie chcesz to zrobić bezpłatnie to proponuje wizytę w klinice, w której uczą się studenci stomatologii. Oni wykonują wszystkie zabiegi za darmo, tylko trzeba mieć świadomość że jest się królikiem doświadczalnytm

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 35 lat, Kielce
~PorannaRosa

~PorannaRosa

moim zdaniem lepiej jest iść prywatnie, lepsze materiały i w ogóle. JA bym studentom nie dała na sobie eksperymentowac

dadaaria

dadaaria

ja mam rekonstrukcje 1 zeba ale ja robiłam prywatnie juz jakis czas temu nie pamietam ile to kosztowalo bo nie ja placilam ale pozniej mi sie skruszylo i musialam na nowo doklejac i teraz po kilku latach widac minimalnie slad jak byl doklejany ogolnie duzo zabawy z tym i ja robilam prywatnie

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
Panda

Panda

a co jesli zrekonstruujesz zeba a potem cos bedzie nie tak i zacznie sie cos dziac w srodku? trzeba bedzie wszystko zdejmowac moze lepiej go po prostu zatruc?

229 panda Kobieta, 39 lat, Katowice
~PorannaRosa

~PorannaRosa

ja na Twoim miejscu zrobiłabym to prywatnie, poszła zrobiła sobie koronkę i po sprawie.