Skocz do zawartości
Forum

Problemy z nogą po zabiegu artroskopii


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

witam 17 marca tego roku skręciłam nogę lekarz skierował mnie na zabieg artroskopii i jak na wypisie napisł podejzenie uszkodzenia łąkotki bocznej z blokiem rozumiem że zabieg miał być wykonnay aby naprawić łąkotkę. Niestety sam zabieg odbył sie w innym szpitalu ze względu na krótszy termin, tylko ze wycięto mi fałdy maziowe a o łakotce nie ma ani słowa na wypisie??? Wróciłam prywatnie do tego pierwszego lekarza i on oznajmił że to jest nadal peknięte tylko co ztego jak on mi nie chce napisać ze jest nie zronione.. ręka rękę myje...!!! gsdzie mogła bym się udać aby jakiś fachowiec obejżał to kolanao i orzekł czy to rzeczywiście wina lekarza?? jestem9ty miesiac na chorobowym i poprawy nie widzę.. chciałam się starac o odszkodowanie ale najpoierw muszę jakoś się dowiedzieć czy to faktycznie jest nie zrobione proszę pomóżcie.... i co by najlepiej ukazało uszkodzenie mam na myśli może rezonans? czy na usg to wyjdzie błagam o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze to w karcie wypisu powinna mieć Pani wszystko dokładnie opisane - co było zrobione. Jeśli coś nie jest napisane, znaczy, że zrobione nie było. Jeżeli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości powinna Pani porozmawiać z lekarzem, który wykonał artroskopię. Jeżeli nie ma Pani do niego zaufania, proszę znaleźć innego specjalistę ortopedii, któremu Pani zaufa. Na pewno zleci on wtedy wszystkie właściwe badania, by ocenić Pani kolano i zastosuje odpowiednie metody leczenia.

Odnośnik do komentarza

ja bym poszla do innego lekarza zupelnie inny szpital czy inna przychdonia prywatna i nie pokazywala tamtych wynikow tylko od nowa zeby sam zbadal itd i porownaj wyniki i idz do tego nowego zapytaj co top w takim razie znaczy, bo wiadomo ze nikt nie przyzna sie do bledu a lekaz nowy ktory nie zna Twojej historii na pewno bedzie obiektywny!

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...