Skocz do zawartości
Forum

Kłujący ból prącia, parcie na pęcherz i czerwona wysypka na prąciu


Gość gr...or

Rekomendowane odpowiedzi

Od około 2 tygodni odczuwam klujący ból prącia, w drugim tygodniu rozpoczęło się bardzo częste oddawanie moczu połączone z ciągłym parciem na pęcherz, tutaj ustąpił kujący ból i nieustannie czuję parcie. Przy oddawaniu moczu nic nie boli. Byłem z tym u lekarza rodzinnego, przepisane zostały mi Metronizadol i Bactrin, nic nie pomogły po tygodniowej kuracji. Wyniki badania moczu nic nie wykryły, wszystko było w normie.

Niedawno pojawiły się czerwone pojedyncze plamki.
Co powinienem zrobić dalej, co to może być? Czy warto zrobić ponowne badanie moczu? Dodam,że wziąłem pierwszą dawkę antybiotyków na jedną noc przed oddaniem moczu do badań, mogło to zapewne wpłynąć na błędny wynik. Plamki te pojawiły się po stosunku analnym z partnerką, przy czym u partnerki również ale dzień później.

Mam umówioną wizytę u lekarza urologa na 1 Grudnia.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Ciebie objawy zdecydowanie mają charakter niepokojący! Początkowy opis może nasuwać podejrzenie zapalenia układu moczowego, aczkolwiek nieskuteczność terapii oraz prawidłowa analiza moczu wykluczają taką możliwość. Fakt, że zmiany skórne pojawiły się zarówno u Ciebie jak i u partnerki może świadczyć o tym, że co choroba zakaźna. Zdecydowanie skonsultuj się z urologiem, który zbierze wywiad, zbada Cię i zleci odpowiednie badania. To umożliwi postawienie diagnozy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...