Skocz do zawartości
Forum

Silny, promieniujący ból pod żebrami


Gość an...zo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ogromny kłopot mam 21 lat mam nadzije ze ktos w koncu mi pomoże :(
boli mnie pod prawym żebrem takim samym kształcie
idzie to do kregoslupa po prawej stronie nie wiem czy ten ból tak
promieniuje ? byłam juz u wszytkich lekarzy aktualnie mieszkam w niemczech i wszytkie dosłownie badania zrobili mi w kilka dni ale niestety mi nie pomogli :(:(:( usg robili mi klika razy,
gastroskopie, rezonans, krwe i mocz, ginekolog, wszytko co było mozliwe i nic nie wykryli wszytsko podobno jest ok ale te bóle wracają boli mnie caly tydzien i jakis czas mnie nie boli jest tak ze czasem boli mnie i 2 tyg. nospe biore i ibuprom troszke pomaga. ale od pół roku jestem na tabletkach przeciwbólowych. nawet raz w pracy zemdlałam. pogotowie mnie wywiozło i w szpitalu nic nie strwierdzili wyrostku juz nie mam a watroba woreczek żółciowy wszytko ok
nikt nie wie co mi jest ! :( co mam robic :(???

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Zamieszczony przez Ciebie opis wskazuje, że Twoje dolegliwości były już dokładnie diagnozowane przez wielu lekarzy specjalistów. Oznacza to także, że miałaś wykonane liczne badania specjalistyczne. Jeżeli zarówno porady jak i wyniki badań nie pozwalają określić przyczyny Twoich dolegliwości, najprawdopodobniej Twoje dolegliwości nie mają podłoża somatycznego. Powinnaś zastanowić się, czy te objawy nie mają przypadkiem etiologii psychogennej. To bowiem dość częste, że zaburzenia nerwicowe objawiają się jako zaburzenia somatyczne. Stosownej pomocy na pewno udzieli Ci lekarz psychiatra.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...