Skocz do zawartości
Forum

Ból i woda w brzuchu przy drętwieniu rąk i krwi w kale


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Mam pytanie związane z tym, że wykryto u mnie wodę w brzuchu 2,5 mm nadmiaru byłam już chyba u wszystkich możliwych lekarzy miałam ronione wszystkie badania które wyszły dobrze, a nawet bardzo dobrze tylko nie dowiedziałam się od nikogo co mi jest gdyż każdy mówi, że nie wiem co mi jest skoro płyn tam jest, a badania są w normie. Bardzo się martwię gdyż przyczyną tego coś musi być boję się, że coś mi się stanie nie wiem, że nagle będę miała zapalenie otrzewnej przecież w tym kraju wgl nie można liczyć na lekarzy bo nic się od nich nie dowiadujemy. Poszłam do lekarza ponieważ strasznie bolał mnie brzuch i zdrętwiały mi ręce, miałam też krew w odbycie której już nie mam. Nie dodałam, że badania ginekologiczne cytologia itd. usg też są dobre, jedyne co mi powiedział to to że mam stan zapalny i dał mi antybiotyk który brałam. Błagam o to aby ktoś mi napisał co mam robić. Bo chodzenia do lekarzy to bez sensu ponieważ każdy mi mówi to samo, że nie wie co mi jest bo wszystkie wyniki badań są dobre, nawet robili mi krew na nowotwory i też dobrze wszystkie badania są dobre.
Pozdrawiam i proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza

Kochani wszystkie badania miałam robione po lekarza rodzinnego, która dała mi skierowania do wszystkich możliwych którzy się tym zajmują. Nikt mi nie mówi nic ponieważ wszyscy twierdzą, że skoro badania wszystkie są dobrze to oni nie wiedzą skąd to się wzięło. Ja już nie wiem co mam robić może do cholery jak się przekręcę to ktoś się ogarnie i go olśni !

Odnośnik do komentarza
Gość 13latek

Szczerze 2,5mm nadmiaru wody to nie dużo . Mam 13lat i nie za bardzo znam się na medycynie , ale własnie mój dziadek pojechał do szpitala , ponieważ w ciągu dziesięciu dni do brzucha naszło 5l. wody . Nastawiam się na najgorsze , ale mam na dzieje ze pożyje jak najdłużej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...