Forum Zdrowie

Komplikacje po operacji kolana

~Brzęk

~Brzęk

Witam,
Pół roku temu miałem wypadek i konieczna była operacja kolana. Minęło pół roku a kolano nadal jest opuchnięte i bolesne i do tego nie bardzo mogę ją zginać. Mogę chodzić ale po dłuższym spacerze sztywnieje mi noga i muszę sobie usiąść. Nie wiem czy to jeszcze za wcześnie czy to jakaś komplikacja po zabiegu. U lekarza byłem, który powiedział że wskutek usztywnienia mogły powstać zrosty i to one uniemożliwiają mi funkcjonowanie. Czy te zrosty to komplikacja po operacji, czy odzyskam sprawność?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pomarańcza

pomarańcza

miałeś rehabilitację? Przydałaby się. Lekarz powinien zainteresowac się tym kolanem(nie powinnotak byc jak piszesz) a jeśli nie to Ty zainteresuj się innym lekarzem

385 pomarancza Kobieta, 36 lat, Chełm
pomarańcza

pomarańcza

jeśli nie miałeś rehabilitacji to zrosty mogły powstać; udaj się do fachowca który oprócz przypuszczen czy nawet diagnozy zaproponuje leczenie tych skutków ubocznych i fizykoterapię

385 pomarancza Kobieta, 36 lat, Chełm
Pomocna

Pomocna

no dokładnie możesz też poprosić o jakieś zabiegi na to kolano. Ja miałam coś takie przypisanego, tylko nie pamiętam nazywa że takim jakby laserem jeździli mi po kolanie.

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 35 lat, Kielce
Złośliwa

Złośliwa

trzymamy kciuki:0

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa