Skocz do zawartości
Forum

to przeziębienie czy grypa?


Gość zen78675

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zen78675

Dzień dobry! Od kilku dni rozkłada mnie przeziębienie albo grypa. Mam katar, ból gardła i kaszel. Jestem osłabiona. Będąc na dworze oddychałam przez usta, ponieważ z powodu kataru mam zatkany nos. Rozbolało mnie gardło, pojawiła się chrypa. Przez pierwsze dni kaszel był suchy, męczący i trudny do opanowania. Niestety kaszel się rozwija. Od wczoraj kaszle na mokro. Kaszel staje się coraz gorszy. Zalega mi dużo flegmy. Dziś mam podwyższoną temperaturę, leżę w łóżku. Kuruję się domowymi sposobami i biorę syrop na kaszel. To jest raczej przeziębienie czy grypa?

Odnośnik do komentarza

Brzmi jak grypa, najlepiej jak pójdziesz do rodzinnego, żeby dał ci jakieś leki. Ja to się ostatnio przeziębiłam, bo szłam nocą, -4 a miałam jesienna kurtkę i bach, gorączka. Teraz już jeżdżę taksą , jestem z Krakowa, więc najczęściej DWÓJKI, bo mają spoko ceny i szybko przyjeżdżają. Nauczyłam się na błędach, nie ma co igrać ze zdrowiem. No i też byłam u lekarza, bo u mnie zapalenie krtani, jest bardzo częste, a już mi zaczęło odbierać głos.

Odnośnik do komentarza

Ja, kiedy tylko mam pierwsze objawy przeziębienia czy czegoś mocniejszego, to nawet zanim wybiorę się do lekarza, to od razu biorę sambucol. Dzięki temu często unikam w ogóle wizyt u lekarza, bo sam radzę sobie z przeziębieniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...