Skocz do zawartości
Forum

Ból prawej piersi i wyciek


Gość Zgodak10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiś 3 miesięcy odczuwam ból prawej piersi. Nie martwiłam się tym jakoś szczególnie dopóki nie zauważyłam wycieku (przy dotyku). Udałam się do ginekologa i stwierdził on torbiel, na wizycie kontrolnej zapytałam go czy to na pewno cysta, jednak nie potrafił odpowiedzieć mi na pytanie, co mnie zaniepokoiło. Nie wyjaśnił również czy ten wyciek i sam ból są powodem do jakieś interwencji, czy dalszej diagnozy. Zlecił mi badanie krwi - prolaktyna, jednak okazało się w normie. Czy możliwe, że to coś innego? Jak mam postępować? Ból jest dość intensywny, więc jestem zmartwiona, tym bardziej , że mam dopiero 18lat. Z góry dziękuję za odzew.

Odnośnik do komentarza

Na pewno powinien obejrzeć Cię specjalista! Odpowiednio wcześnie wykryte zmiany są zwykle niegroźne. Polecam kompleksowe przebadanie, dopiero wtedy będziesz spokojniejsza. Ja tez wykryłam guza - zrobiłam kompleksowe badania w medicover (jak to prywatnie - szybko i kompleksowo) i uspokoiłam się na dobre! - teraz chodzę na kontrole, by sprawdzić, czy wszystko jest okej. Ja kupiłam to: https://www.medistore.com.pl/swiadoma-kobieta-kompleksowy-przeglad-zdrowia - przebadali mnie dosławnie od stóp do głów!

Odnośnik do komentarza

USG i ewentualnie biopsja mammotomiczna ja tak miałam teraz regularnie się badam i sprawdzam sobie również w domu każdego cyklu w ten sam dzień, ostatnio partner kupił mi rękawicę do badania, femi glove zwikęszka czucie dłoni i badanie jest bardziej dokładne

Odnośnik do komentarza
Gość majunika

~minka_1
koniecznie do konsultacji z dobrym prywatnym lekarzem... lepiej dmuchać na zimne a jednak prywatnie jest większa szansa na zainteresowanie sprawą i dodatkowe badania

ale za takie prywatne wizyty co chwila się płaci, nie każdy może sobie na to pozwolić

Odnośnik do komentarza

~majunika
~minka_1
koniecznie do konsultacji z dobrym prywatnym lekarzem... lepiej dmuchać na zimne a jednak prywatnie jest większa szansa na zainteresowanie sprawą i dodatkowe badania

ale za takie prywatne wizyty co chwila się płaci, nie każdy może sobie na to pozwolić

dlatego najbardziej oplaca się pakiet medyczny , zdecydowanie mniejszy wydatek

Odnośnik do komentarza

wizyta u lekarza przy każdym podejrzeniu że coś jest nie tak to podstawa bo profilaktyka może uratować życie, ja np badam swoje piersi również w domu rękawicą femi glove, mam ją odkąd usunęli mi guza z piersi i teraz wiem że robię wszystko by być zdrową

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...