Skocz do zawartości
Forum

Ciśnienie mamy


Gość Smilling

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry , moja mama na 41 lat od około 2 lat codziennie boli ją głowa. Jak jest dzień kiedy nie boli to jest cud. Od zawsze moja mama bierze tabletki przeciwbólowe ibuprom które na ten ból głowy nie działają już. Ostatnio zaczęła sobie mierzyć ciśnienie i to jej wyniki: 101/65 , 96/65 , 102/66 , 100/62 . Ogólnie są w tych granicach . Więc moje pytanie czy te bóle głowy mogą być od takiego ciśnienia?

Odnośnik do komentarza

Nie, no nie wkręcaj sobie guza. Ból głowy może być wynikiem wielu innych chorób, w tym także niskiego ciśnienia. Jednak zbyt niskie ciśnienie także się leczy więc to nie jest wymówką a argumentem na lekarza.
Kolejnym argumentem jest to, ze tabl przeciwbólowe strasznie uszkadzają żołądek. Gdy mama będzie brała je długo to zacznie uskarżać się na żołądek. Będzie więc miała dwa problemy. Lepiej iść do lekarza, zrobić badania i leczyć się na przyczynę bólu głowy, bo to mniejszy problem...po prostu.

Powiedz, ze dla otuchy możesz iść z mamą.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

To nie bój się najgorszego jeśli nie ma ku temu podstaw, bo to bez sensu. Doszukuj się pozytywów, które są na pewno, a wtedy zacznie się lepiej układać. Choćby w kwestii porozumienia i namówienia mamy na badania. Panika w niczym nie pomaga, a sama się przez to nabawisz nerwicy. Potem zamiast mamę wspierać, to mama będzie musiała pomagać Tobie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...