Skocz do zawartości
Forum

Co na lepszą pamięć i koncentrację?


Gość Parpadelka

Rekomendowane odpowiedzi

Moja babcia od pewnego czasu ma problemy z koncentracją i czasem trochę się zapomina. Byliśmy z tym u lekarza i on powiedział, że wsztsko jest ok i rekomenduje żeby kupić babci jakieś dobre witaminy na wzmocnienie organizmu i do tego żeńszeń, jakie witaminy polecacie? A może jakieś ziółka do picia?

Odnośnik do komentarza

ja też miałam jakiś czas temu problemy z pamięcią i ze skupieiem sie na jednej rzeczy i troche mnie to już zaczeło niepokoić. Stwierdziłam ze musze coś z tym zrobić bo czasem było to dla mnie bardzo kłopotliwe. W aptece kupiłam sobie też własnie geriamoc bo ma zenszen wiec dobrze wpłyta na pamiec. Odkad zazywam zauwazyłam znaczna poprawe i nie mam juz problemum z koncentacja .

Odnośnik do komentarza

A to geriamoc nie jest dla starszych osób. Nie wiem, w jakim jesteś wieku, ale moi dziadkowie raczej nie korzystają z komputera, poza jednym, ale babcia tylko podstawowe strony i kucharskie sprawy. Wracając jak długo trzeba czekać na jakieś konkretne efekty? Myślałam, żeby żeńszeń kupić babci, ale skoro geriamoc ma jeszcze witaminy, to to może i lepsza opcja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...