Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieje?


Gość kłopocikk

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy mam problem z oddawaniem kału. Dokładniej to nie mogę normalnie się wypróżnić jak kiedyś. Kiedy chce mi się „dwójkę” wiem, ze będzie kłopot i za każdym razem pojawia się ból. Często po , boli mnie odbyt i kilka razy się zdarzyło , ze oddałam kał z krwią . Zdarza się tez tak, że boli mnie odbyt kilka godzin po załatwieniu się. Kiedyś nie miałam takiego problemu mogłam się normalnie załatwić. A teraz, to już nie pamietam kiedy załatwiałam się bez bólu. Ciężko jest mi się załatwić bo tak jakby „stolec „ był za gruby by się wydostać na zewnątrz , ze tak powiem.. nie wiem czym to może być spowodowane. Czy ktoś wie o co chodzi ? Czemu tak się dzieje ?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, ze wiadomo.
Niewłaściwa dieta, złe nawyki żywieniowe, za mało wypitych płynów niegazowanych, mało ruchu, organizm obciążony toksynami... to te podstawowe.
Przyczyn oczywiście może być więcej, ale należy zacząć od zmiany powyższego. Jeśli mimo tego nadal będą zatwardzenia, to trzeba iść do lekarza i poprosić o skierowania na badania.

Tak więc: jak wygląda Twoja dieta, jakie masz nawyki żywieniowe, ile i co pijesz , jaki masz styl życia (siedzący, czynny) oraz kiedy robiłaś oczyszczanie organizmu?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...