Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co to


Gość Juliettt

Rekomendowane odpowiedzi

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 24-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jak byś nie zauwazyl/zauważyła to jest mój Nick "Juliettt" . Aa twoj wiersz czy co to miało być jest po prostu żałosny . Nie jestem w ciąży , to po prostu musiało być jakieś zatrucie bo wszystkie objawy zniknęły. I z takimi durnymi tekstami to gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Gość do Julliettt

~Juliettt
Jak byś nie zauwazyl/zauważyła to jest mój Nick "Juliettt" . Aa twoj wiersz czy co to miało być jest po prostu żałosny . Nie jestem w ciąży , to po prostu musiało być jakieś zatrucie bo wszystkie objawy zniknęły. I z takimi durnymi tekstami to gdzie indziej

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
uderz w stół, a nożyce się odezwą, czyli zaciążyłaś, obojętnie czy pod miedzą czy w namiocie, czy w łóżku. Brawo, niech się dzidziuś dobrze chowa. Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...