Forum Zdrowie

Nie wiem co to

~Juliettt

~Juliettt

Dzień dobry od niedzieli tzn od dwóch dni , nie dobrze Mi . Nie mam apetytu , ciągle mam mdłości i nie mam siły. Nie mam pojęcia co to może być czy jakaś grypa czy co . Wiecie może co na to poradzić ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

tunajt

tunajt

ja bym poszła do lekarza... może sie strułaś, więc lepiej by było posiedzieć na wodzie i sucharkach przez jeden dzień :)

256192 tunajt Mężczyzna, 35 lat, Frombork
~monika99978

~monika99978

A masz katar, kaszel, ból gardła, gorączkę czy bardziej to brak apetytu? Może do lekarza idź.

Sukre22

Sukre22

Na forum nikt nic mądrego ci nie powie, idz do lekarza, to może być od zwykłego zatrucia po jakieś bakterie heliobakter (inaczej się piszę)

--

smedyczny - Meridia 15

106410 sukre22 Mężczyzna, 29 lat, Bydgoszc
~Juliettt

~Juliettt

Dzisiaj jest już lepiej , apetyt wrócił i mdlosci też w miarę przeszły . Kupiłam w aptece tabletki które zaproponowała Pani farmaceutka i pomogło

~do autorki

~do autorki

moim zdaniem zawiało cię na miedzy jak siusiałaś i zaciążyłaś od wiatru, w którym były plemniki.. Weś tabletkę" dzień po wietrze" albo ić do gina.

~Juliettt

~Juliettt

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 24-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

~Juliettt

~Juliettt

Jak byś nie zauwazyl/zauważyła to jest mój Nick "Juliettt" . Aa twoj wiersz czy co to miało być jest po prostu żałosny . Nie jestem w ciąży , to po prostu musiało być jakieś zatrucie bo wszystkie objawy zniknęły. I z takimi durnymi tekstami to gdzie indziej

~do Julliettt

~do Julliettt

~Juliettt
Jak byś nie zauwazyl/zauważyła to jest mój Nick "Juliettt" . Aa twoj wiersz czy co to miało być jest po prostu żałosny . Nie jestem w ciąży , to po prostu musiało być jakieś zatrucie bo wszystkie objawy zniknęły. I z takimi durnymi tekstami to gdzie indziej

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
uderz w stół, a nożyce się odezwą, czyli zaciążyłaś, obojętnie czy pod miedzą czy w namiocie, czy w łóżku. Brawo, niech się dzidziuś dobrze chowa. Nara.

Kashmira

Kashmira

Przecież dziewczyna piszę, ze jest już lepiej. tak czy inaczej do lekarza można iść, ale jednak..

215068 kashmira Kobieta, 30 lat, Krzyż