Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcja i bol jąder


Gość Demien

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 28 lat i problem z erekcja. Nie jest to normalne w tym wieku, a zdarza się, ze nie potrafię osiągnąć pełnego wzwodu. Odczuwam silny bol w okolicy jąder. Nie bez przerwy, ale jednak coraz częściej, od paru dni w zasadzie codziennie. Jakieś dziwne parcie na pęcherz (jakbym non stop miał pełny). Ogólnie nie jest ciekawie. Frustruje mnie to coraz bardziej, bo jednak te dolegliwości się nasilają. Co robic? Co to może być?
Dodam, ze teraz staram się dbać o siebie, unikam syfiastego jedzenia czy używek, ale przyznaje, ze miałem taki okres, ze więcej cpalem i chlalem niz jadłem. Czy to mogło mieć wpływ na moje obecne problemy? Czy jest możliwe, ze moje dawne zycie teraz zaczyna ,,wychodzic” i chrzanić mi zycie?
Można sobie pomoc jakimiś lekami bez recepty?

Odnośnik do komentarza

Teraz wolałbym nie. Raz, ze srednio mam czas, a dwa - nie mam ochoty opowiadać lekarzowi, co i jak czy spowiadać się z błędów przeszłosci (a już miałem pytanie o styl życia, nawyki itp). Na te problemy z pęcherzem chce kupić furaginę, ale nie wiem, co z resztą problemów. I na ile skuteczne są te leki bez recepty na erekcję, czy cos pomagają czy to typowy pic na wodę i kasa w błoto

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...