Skocz do zawartości
Forum

Coś byc może mam z pęcherzem


Gość Marcinek1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinek1989

Witam
Coś u mnie sie dzieje z pęcherzem chyba ale niewiem co sie stało to działo sie w 2012 lub 2013 roku kiedy byłem w samochodzie nie umiałem wytrzymac bo miałem tak ogromne parcie zeby wydalic ten mocz i potem jakby mi cos strzeliło i stało sie z pęcherzem niepokoiło mnie to i mnie piekło mój ojciec tez uważa ze cos z mam z pęcherzem ale czy mam pęknięty wiem że tak nie powinno byc i chodze często do ubikacji wydalac mocz mam tak np jak sie duzo napije albo mniej to zaraz po tym od razu ide wydalic ten mocz i za pół godz to samo cos jest nie tak i czuje ze z kazdym miesiącem jest coraz gorzej z tym ze sie to pogłębia
Czy trzeba będzie zrobic tomograf badania.
Byc może to cos innego ale niewiem co i jeszcze pamiętam jak miałem ogromne parcie na pęcherz to było ogromne cisnienie,i jeszcze dodam ze pije tyle samo od dawna tak samo czesto chodze do ubikacji a coraz mniejszymi porcjami wydalam ten mocz problem sie pogłębia.
Moze badanie jakies powienienem isc zdiagnozowac w czym jest problem bo to nie jest normalne to co mi sie dzieje z tym pęcherzem.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że tutaj nikt Ci diagnozy nie postawi, konieczna będzie wizyta u urologa. To nie jest nic strasznego a na pewno nie ma co odkładać skoro to tak długo już trwa. W Warszawie mogę polecić dr Szopińskiego w szpitalu Mazovia na Ursynowie. Bardzo dobry lekarz, szybko diagnozuje i wdraża leczenie. Najlepiej jak się udasz na wizytę do takiej placówki bo w razie konieczności całą diagnostykę i ewentualne zabiegi masz na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...