Forum Zdrowie

Coś byc może mam z pęcherzem

~Marcinek1989

~Marcinek1989

Witam
Coś u mnie sie dzieje z pęcherzem chyba ale niewiem co sie stało to działo sie w 2012 lub 2013 roku kiedy byłem w samochodzie nie umiałem wytrzymac bo miałem tak ogromne parcie zeby wydalic ten mocz i potem jakby mi cos strzeliło i stało sie z pęcherzem niepokoiło mnie to i mnie piekło mój ojciec tez uważa ze cos z mam z pęcherzem ale czy mam pęknięty wiem że tak nie powinno byc i chodze często do ubikacji wydalac mocz mam tak np jak sie duzo napije albo mniej to zaraz po tym od razu ide wydalic ten mocz i za pół godz to samo cos jest nie tak i czuje ze z kazdym miesiącem jest coraz gorzej z tym ze sie to pogłębia
Czy trzeba będzie zrobic tomograf badania.
Byc może to cos innego ale niewiem co i jeszcze pamiętam jak miałem ogromne parcie na pęcherz to było ogromne cisnienie,i jeszcze dodam ze pije tyle samo od dawna tak samo czesto chodze do ubikacji a coraz mniejszymi porcjami wydalam ten mocz problem sie pogłębia.
Moze badanie jakies powienienem isc zdiagnozowac w czym jest problem bo to nie jest normalne to co mi sie dzieje z tym pęcherzem.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ayaka23

Ayaka23

Myślę, że tutaj nikt Ci diagnozy nie postawi, konieczna będzie wizyta u urologa. To nie jest nic strasznego a na pewno nie ma co odkładać skoro to tak długo już trwa. W Warszawie mogę polecić dr Szopińskiego w szpitalu Mazovia na Ursynowie. Bardzo dobry lekarz, szybko diagnozuje i wdraża leczenie. Najlepiej jak się udasz na wizytę do takiej placówki bo w razie konieczności całą diagnostykę i ewentualne zabiegi masz na miejscu.

27922 ayaka23 Kobieta, 39 lat, Radom