Skocz do zawartości
Forum

leczenie tlenem


Gość ttrcvv

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy mieliście może przyjemność z marką OxyTerapia i jak w ogóle wypada terapia tlenowa przy leczeniu schorzeń neurologicznych. Pytam, bo byłam raz na sesji testowej, ale nie wiem jeszcze, czy opłaca się kontynuować współpracę. Co powiecie?

Odnośnik do komentarza

Trochę czytałam ostatnio o terapii tlenowej https://oxyterapia.pl/punkty-oxyterapia/krakow/, bo chciałam się szybciej odchudzić, poprawić sylwetkę. Mam ważne wydarzenie życiowe za kilka miesięcy, a nie wchodzę w niektóre cichy. Pomijając to nie sądziłam, że tlen daje, aż tyle dobrego podawany w takiej formie. Jestem pobudzona, jak nigdy, chce mi się wszystkiego dotknąć, trenować, nie mam w ogóle szarych, depresyjnych myśli. A wystarczyły tylko 2 sesje w oxyTerapia. Zastanawiam się, co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Gość Monika2222

Godnym polecenia gabinetem, w którym ostatnio byłam, jest Ego Med Spa w Krakowie. Osobiście wykonywałam w tym miejscu infuzję tlenową i jestem zadowolona z tego rodzaju zabiegu. Umówiłam się na kolejny booster, bo to z pewnością poprawia w widoczny sposób wygląd skóry twarzy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...