Skocz do zawartości
Forum

Kardiologia


Gość KamilKK

Rekomendowane odpowiedzi

Więc może zacznę od początku, kilka miesięcy temu dokładnie w marcu, dzień po spożyciu alkoholu, dokładnie w trakcie kaca moje serce zaczęło mocno bić, w sensie nie biło szybko tylko mocno aż czułem siedząc jak by miało wyskoczyć, oczywiście uspokoiłem się I przeszło po 10 minutach już było wszystko okey. Od tamtej pory przestałem pić, odżywiam się w miare normalnie. Byłem na wyjezdzie przez 2 miesiące I odczuwałem trochę przyspieszony puls, byłem za granicą więc nie byłem w stanie skonsultować się z lekarzem. Odłożyłem to na czas powrotu do Polski. I jak na nieszczescie dzień po powrocie znowu mnie dopadło tylko tym razem, wysoki puls, nie wiem jak cisnienie i aż ręce mi drżały I miałem lęki że zaraz się coś stanie. Nie proszę nikogo z was o dokładną przyczynę, tylko czy ktoś z was wcześniej tak miał i czym mnięj więcej może to być spowodowane. Mam 19 lat, zawsze byłem w pełni zdrów, nie biorąc pod uwagę przeziębień. Na pewno ma znaczenie, że przestałem palić rok temu, ale w zamian tego korzystam z e-papierosów. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

wiesz co to wygląda na arytmię, zapisz się najlepiej do kardiologa, on dokładniej sprawdzi co ci jest, tylko wiadomo trochę poczekać, może i pójdziesz na obserwację do szpitala. Mnie kardiolog po tych objawach od razu skierował na obserwację do szpitala i czekałam kilka dni tylko, ale ja nie korzystam z nfz tylko z medicover, wiec jest różnica no i u mnie stwierdzono tachykardię, ale ty się zapisz do kardiologa, bo może to jest jakaś wada poważniejsza. powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dziś już byłem na pobraniu krwi, elektrolity, TSH. I na jutro mam echo. Może jakiś inny narząd to powoduje, choć też w to wątpie, ponieważ żadnych innych negatywnych objawów nie mam. Mam dwóch starszych braci, jeden nigdy takiego problemu nie miał, natomiast drugi miewał takie sytuację nie wiem czy dokładnie podobne i sugerował, że to nerwicowe. Nikt u nas w rodzinie nie miał arytmii, jedynie mama miała problemy z sercem, ale to z powodu rozwinięcia się wady, nazywa się chyba ASD. Nie mogę przestać myśleć, mam nadzieję, że echo mnie uspokoi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...