Forum Zdrowie

Czy hemoroidy znikną?

Havananana

Havananana

Mam problem z hemoroidami od tamtego roku, maja. Sytuacja mnie już przerasta. Wspomniany wyżej problem jest efektem nieprzemyślanego i nienawilżanego stosunku analnego i zaparć, z którymi borykałam się kilka miesięcy. Jednak seks analny odpuściłam a całkiem zmieniłam swoją dietę. Nie mam już problemów z wypróżnieniem, piję minimum 2 litry płynów i staram się ruszać jak najwiecej. Bywałam u wielu lekarzy, stosowałam różne maści i nasiadówki, czopki i diosminę. I nic. Cały czas powtarzają się incydenty ze szczypaniem, mam dość stosowania maści, które w moim przekonaniu niewiele dają, a żaden z proktologów nie widział czegokolwiek do usunięcia. Nie wiem co robić już. Meczy mnie to niesamowicie a jestem młodą osobą i czuję się ze swoim problemem bardzo samotna, proszę o rady.

206798 havananana Kobieta, 21 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

miafora

miafora

Oj dziewczyno no same z siebie to szybko nie znikną. Mówiłaś lekarzowi co robiłaś?

255739 miafora Kobieta, 24 lata, Toruń
Havananana

Havananana

Miafora, oczywiście że mówiłam i dostawałam to co wyżej wspomniane. Nie pomogło jak widać. Oczywiście od tamtego czasu nie wspołżyję w taki sposób.

206798 havananana Kobieta, 21 lat, Kraków
fikus22

fikus22

No chyba możesz jedynie zacisnąć zęby i nie rezygnować z tych leków.

255791 fikus22 Kobieta, 25 lat, Michalinów