Skocz do zawartości
Forum

Tlenoterapia


Gość tttr

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza

Tlen bardzo mi pomógł w problemie z depresją. To jest można powiedzieć naturalny, legalny narkotyk. Od sesji można się wręcz uzależnić ;) Znikają negatywne myśli, chce ci się działać, w ogóle organizm lepiej pracuje. Czujesz się dobrze we własnym ciele, a mi tego ciągle brakuje. Gdzie chodzić? Idź na konsultacje do OxyTerapia w Skawinie. Jedna z lepiej wyposażonych tego typu placówek w regionie. Jak szukałam pod siebie to mocno się wyróżniali.

Odnośnik do komentarza
Gość kubik19191

~rttt
Tlen bardzo mi pomógł w problemie z depresją. To jest można powiedzieć naturalny, legalny narkotyk. Od sesji można się wręcz uzależnić ;) Znikają negatywne myśli, chce ci się działać, w ogóle organizm lepiej pracuje. Czujesz się dobrze we własnym ciele, a mi tego ciągle brakuje. Gdzie chodzić? Idź na konsultacje do OxyTerapia w Skawinie. Jedna z lepiej wyposażonych tego typu placówek w regionie. Jak szukałam pod siebie to mocno się wyróżniali.

Tez polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...