Skocz do zawartości
Forum

przeziębienie w ciąży


Gość nina6793

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem w 6 miesiącu ciąży i od tygodnia męczy mnie przeziębienie. Zaczęło się od gardła i kataru, potem kaszel suchy, później mokry. Od kilku dni paskudnie męczy mnie mokry kaszel. Nie biorę żadnego syropu, bo nie wiem czy w ciąży można. Popijam sobie herbatkę z miodem. Nie bardzo mogę odkrztusić wydzielinę zalegającą w oskrzelach. Żeby flegma się odrywała mąż co jakiś czas oklepuje mi plecy. Bardzo męczy mnie kaszel, a domowe sposoby nie pomagają. W nocy nie mogę spać. Gdy już zasnę cudem z tym kaszlem to rano budzę się zawalona flegmą. Kaszel najbardziej męczy nad ranem kiedy budzę się zawalona flegmą. Po nocy muszę przez kilkanaście minut odkasływać wydzielinę. W ciągu dnia głęboko i gwałtownie kaszlę kilkakrotnie. Z dnia na dzień kaszel staje się coraz bardziej uporczywy. Czy jest jakiś syrop na kaszel, który można stosować w ciąży? Czy mogę brać domowy syrop z cebuli? Czym wyleczyć kaszel? Czy jeśli często kaszle i mam wydzielinę w oskrzelach nie zaszkodzę tym dziecku? Może powinnam pójść do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...