Skocz do zawartości
Forum

Dziwna opuchlizna malego palca dloni


Gość AdaH3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam dziwny problem. Mianowicie mialam skrecenie okoloksiezycowate reki prawej tj. Miedzy nadgarstkiem a palcami. Zalozono mi szyne gipsowa na 2tyg. Innych objawow procz bolu w okolicy skrecenia nie mialam. Palce normalne, zachowana zdolnosc poruszania. Niestety wydaje mi sie ze szna gipsowa zostala zle zalozona, ponieważ wczoraj po ściągnięciu szyny zauwazylam ze maly palec u reki jest bardzo opuchniety. Lekarz zbytnio tego faktu nie skomentowal. Czulam ze cos jest nie tak, bo w tej szynie maly palec byl pod przed oststnim. Praktycznie nie ruchomy przez 2 tyg. Mowilam tej kobiecie czy to tsk ma byc bo jako tako to palec powinien byc obok a nie skrzywiony pod. Powiedziala ze tak ma byc. Ok. Pytanie do was. Czy wiecie dlaczego ten palec mi spuchl? (zaznaczam ze przed założeniem gipsu palec byl normalny i nie mial zwiazku z urazem). Czy to przez to ze gips go uciskal do srodka bo szyna byla zle zalozona? Czy nabawilam sie przez czyjś błąd jakoegos zapalenia stawu? Nie moge go również zgiac całkowicie. Pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze, jakbym czuła że coś jest nie tak i widziała takie objawy a lekarz zupełnie by nic z tego nie robił to bym go zmieniła. Mało przypadków, że przez niedopatrzenie są komplikacje? A skąd jesteś? Jeśli Warszawa czy okolice to podjedź sobie do CM Medicum na Wysockiego, tam przyjmuje dr Olaf Szuba świetny ortopeda specjalizujący się w chorobach ręki, chirurg nawiasem mówiąc. Zna się na rzeczy, z pewnością udzieli Ci fachowej pomocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...