Skocz do zawartości
Forum

Wyskakujące (ścięgno?) z kolana.


Gość Adrianek554

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrianek554

Witam, co jakiś czas pojawia mi się problem z kolanem, lecz tym razem nie ustępuje nawet po tygodniu.
mianowicie podczas zginania nogi w kolanie po zewnętrznej lewej stronie kolana (lewa noga) po prostu coś przeskakuje, a jak prostuje znowu przeskakuje. Nic mnie nie boli, nie puchnie, ale boję się że coś może się stać. Co to może być? Podejrzewam że ścięgno, ale nie wiem napewno.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, jeśli coś Cię niepokoi to zapisz się do lekarza. Brak bólu to dobry objaw chyba... ja mam z kolanami od lat przeboje i mi pomogła dr Monika Florka w Ober Clinic w Warszawie. Usg stawu kolanowego już sporo wyjaśniło tak szczerze. I teraz o leczeniu już pół roku jest ok. Ale takie coś bym na pewno skonsultowała z dr.

Odnośnik do komentarza

jeśli coś w kolanie przeskakuje to nie zwiastuje niczego dobrego. to faktycznie może być problem ze ścięgnem i tak jak koleżanka wyżej radzi skonsultuj się z lekarzem. jeśli jesteś z okolic Warszawy to najlepiej iść do dr Pisarskiego, najlepszy spec od kolan.rok temu przeprowadzał u mojej siostry rekonstrukcję ACL, operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, po kilku msc-ach rehabilitacji siostra już wróciła do dobrego stanu fizycznego, nic w kolanie się nie dzieje, całkiem zdrowe :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...