Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenia co do choroby


Gość Heehee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i piszę z nietypową sprawą. Ponieważ od jakiegoś czasu podejrzewam u siebie jakąś chorobę. Od 3 miesięcy mam problemy ze wzrokiem. Obraz zamazuje mi się raz w jednym, raz w drugim oku. Parę razy doświadczyłam też dziwnego uczucia jakby obraz przewracał mi się na drugą stronę. Do tego od kilku dni drga mi powieka. Dość długo boli mnie głowa. Z przodu, w okolicy czoła. Chociaż czasami boli mnie też w innych miejscach i z różnym natężeniem. Praktycznie cały czas odczuwam zmęczenie. Kręci mi się w głowie, mam mroczki przed oczami. Bardzo szybko straciłam na wadzę 20 kilogramów, bez żadnej specjalnej diety. Mam nieregularne miesiączki. Od jakiegoś czasu co 16 dni.
Do jakiego lekarza powinnam się zgłosić? Czy ktoś potrafi mi powiedzieć co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza

Napewno powinnaś iść do swojego lekarza i pewnie da Ci skierowanie na badania krwi i moczu . Jak słabo widzisz raz na jedno oko a raz na drugie to myślę że okuliste też powinnaś zaliczyć. Aa powodów boli głowy jest dużo, migrena , napieciowy bol głowy, głowa może Cię boleć od zatok . Różne są przyczyny

Odnośnik do komentarza

Taka mala poprawka- do ginekologa nie trzeba mieć skierowania to raz a na okulistę i neurologa na nfz to są dość kosmiczne kolejki już na kolejny rok, przynajmniej w mojej miejscowości więc jeśli komuś coś faktycznie dolega to bałbym się kilka miesięcy czekać

Odnośnik do komentarza

~mgmg
nie pojdzie do ginekologa, neurologa, okulisty, bo do nich trzeba miec skierowania. Pojdzie z rodzicem do lekarza ogolnego.
stracilas 20 kg, a ile wazylas wczesniej?

Miałam nadwagę. Aktualnie moja waga jest w normie, jak na mój wzrost. BMI 23.9

Odnośnik do komentarza

Nie czekaj tylko od razu pedz do lekarza czym predzej. Utrata 20 kg bez zmiany diety ,problemy neurologiczne,zaburzenia widzenia i czeste bole glowy nie wroza nic dobrego! Moze to byc guz mozgu! Nie czekaj z tym im szybciej lekarz Cie zdiagnozuje tym lepiej dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza

takie objawy może też dać nadciśnienie tętnicze krwi. Zatem wal do LPK po leki przeciw nadciśnieniu. Poza tym spróbuj oczyszczać organizm z toksyn, bo one też mogą dać takie efekty, a nie tylko raka. Proponuję znaleźć w necie link do filmu Cud terapii Gersona, tam zobaczysz jak ciężkie choroby zostały usunięte, dzięki tej metodzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...