Skocz do zawartości
Forum

zatkane ucho


Gość roslanka

Rekomendowane odpowiedzi

Stosowałaś lix tylko do odektania ucha, czy też na inne przypadłości? Chodzi mi o ból ucha połączony z drobnymi infekcjami. Czasem coś takiego mi się robi, jak wyjeżdżamy nad morze i długo przebywam na plaży i w wodzie.

Odnośnik do komentarza

No mi właśnie na coś takiego krople lix pomogły. Miałem infekcję ucha i strasznie to bolało, ale krople nie tylko pomogły pozbyć się wody z ucha, ale też łagodizły objawy infekcji. Teraz używam ich tez do regularnego czyszczenia uszu zamiast patyczkami.

Odnośnik do komentarza
Gość elzbietka99

hah lepiej tego problemu nie bagatelizować, to może być po prostu powikłanie po jakiejś chorobie, wiem co mówię, bo sama jak miałam anginę, to niestety, potem miałam wrażenie, ze mam uszy zatkane, i miałam gorączkę, nie miałam też siły wyjść z łóżka, dobrze ze w pakiecie medicover mam właśnie wizyty domowe, bo dzięki temu, lekarz do mnie przyjechał, zbadał i postawił diagnozę. Więc jak coś was zaczyna brać, to moi drodzy, do lekarza!

Odnośnik do komentarza

Powtórzmy to jeszcze raz, bo za mało słów kluczowych się pojawiło i roboty googlowskie nie zauważą. lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha

Teraz lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...