Forum Zdrowie

zatkane ucho

~roslanka

~roslanka

Po kąpieli w jeziorze mam ciągle wrazenie zatkanego ucha :( czy to możiwe ze gdzieś tam woda mi utknęła?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~dorkoa

~dorkoa

jest to możliwe, możesz sobie kupić krople lix, powinny szybko pomóc i odetkać ucho, one, działają przeciwobrzękowo i od razu zalegająca wydzielina powinna szybko wyplynąć bo też to może dawać odczucie zatkania

~AlinaK

~AlinaK

Stosowałaś lix tylko do odektania ucha, czy też na inne przypadłości? Chodzi mi o ból ucha połączony z drobnymi infekcjami. Czasem coś takiego mi się robi, jak wyjeżdżamy nad morze i długo przebywam na plaży i w wodzie.

~Kompex

~Kompex

No mi właśnie na coś takiego krople lix pomogły. Miałem infekcję ucha i strasznie to bolało, ale krople nie tylko pomogły pozbyć się wody z ucha, ale też łagodizły objawy infekcji. Teraz używam ich tez do regularnego czyszczenia uszu zamiast patyczkami.

~elzbietka99

~elzbietka99

hah lepiej tego problemu nie bagatelizować, to może być po prostu powikłanie po jakiejś chorobie, wiem co mówię, bo sama jak miałam anginę, to niestety, potem miałam wrażenie, ze mam uszy zatkane, i miałam gorączkę, nie miałam też siły wyjść z łóżka, dobrze ze w pakiecie medicover mam właśnie wizyty domowe, bo dzięki temu, lekarz do mnie przyjechał, zbadał i postawił diagnozę. Więc jak coś was zaczyna brać, to moi drodzy, do lekarza!

fikus22

fikus22

Powtórzmy to jeszcze raz, bo za mało słów kluczowych się pojawiło i roboty googlowskie nie zauważą. lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha

Teraz lepiej :)

255791 fikus22 Kobieta, 25 lat, Michalinów